Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Ogrzewanie - po jakim czasie ciepło z nawiewów


Gość jany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na wstępie chciałbym się pochwalić że 18 września stałem się szczęśliwym kierowcą PRIMERY P10 z 94r. 2.0 SLX + LPG (30.09.05). Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom ponieważ to dzięki Wam i Waszym opiniom i opisom zecydowałem się zakupić autko tejże marki. Poprzednio ujeżdzałem OPLA KADETTA 90r. 1.4. Zasadniczo nie ma co porównywać to tak jakby z karocy z X wieku wsiąść do jakiejś superlimuzyny z XXII wieku ;). Wszyscy użytkownicy OPLI napewno wiedzą o czym mówię (piszę). Nissanik to naprawdę cudowne auto zero hałasu w kabinie, prowadzi się niemalże sam, no i to przyspieszenie (wow) naprawde robi wrażenie (naprawde mało jakie autko ma jakieś szanse konkurować) jedynym mankamentem tego wspaniałego autko jest ogrzewanie (kicha) w oplu po 10km to trzeba sie było rozbierać natomiast tu po 10km to powietrze jeszcze zimne leci (chyba że u mnie cosik jest walnięte np. termostat), ale na tle tej klasy autko to ogrzewanie to naprawde malutki szczególik który można napewno przeboleć. W każdym razie z czystym sumieniem polecam to autko każdemu kto się jeszcze waha nad zakupem NISSAN'a PRIMER'y. Pozdrawiam i życzę wszystkim szerokej drogi i obrócenia licznika bez awarii oczywiście.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do witania i wyrażania opinii nt. zadowolenia są odpowiednie wątki, ale cieszymy się, że do naszego grona dołączył nowy (szczęśliwy) posiadacz auta ze stajni NISSANA ;-)

 

PS: Padła propozycja zorganizowania spotu w Bydgoszczy lub okolicy. Jeśli jesteś z Kuj-Pom, to może dołączysz? Szczegóły w tym wątku:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym mankamentem tego wspaniałego autko jest ogrzewanie (kicha) w oplu po 10km to trzeba sie było rozbierać natomiast tu po 10km to powietrze jeszcze zimne leci (chyba że u mnie cosik jest walnięte np. termostat), ale na tle tej klasy autko to ogrzewanie to naprawde malutki szczególik który można napewno przeboleć.

No właśnie, a jak to jest u was? została mi z chłodnicy firanka :lol:, a mimo to wskaźnik temp. silnika wskazuje na permanentne niedogrzanie....albo mi się tak wydaje bo wskazówka nawet do połowy nie dochodzi, oscyluje przed połową :) ten model tak ma czy krzysiek czegoś nie wie? :shock:

pozdrawiam serdecznie :D/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się co do opini na temat NYSKI i w pełni potwierdzam :!:

 

A z ogrzewaniem to cosik masz nie tak. U mnie był podobny problem tylko w czasie jazdy temp. spadała. Okazało się że termostat nie domyka. Zmieniłem termostat i teraz jest super. Po 1-2 km temp. silnika dochodzi do optymalnej i jest cieplutko :!:

 

Proponuję ci wymienić termostat i napewno będziesz miął po kłopocie. Oryginalne termostaty w nyskach majątemp. otwarcia w granicach 76,5 st. C. Mozesz kupić trochę cieplejszy który otwiera sie w granicach 82-85 st.C. Wydatek żaden a napewno przed zimą sie przyda i wszystkie problemy rozwiążesz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtierdzam opinię kolegów , napewno coś masz nie tak z ogrzewaniem 2-3 km jest już optymalna temeperatura w srodku, i nawet nie muszę zakładać kurtki tylko jadę w sweterku i jak patrze na innych uzytkowników w innych autach opatulonych w kożuchy, czapy i szaliki to mi się ich szkoda robi , ale onin nie mają nissana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...