Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOJA MICRA CHCIAŁBYM ABY TUTAJ KARZDY KTO POSIADA MICRĘ NAPISAŁ O NIEJ NP JAKI SILNIK , WYPOSZRZENIE , OSIĄGI , JAKI MA SPRZĘT ITP

 

JAK SIĘ SPODOBA TO PRZYKLEJMY TEMACIK :wink: JAK NIE TO WYPIP#$%$^%&*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A WIĘC JA POSIANAM

MISSANA MICRA 1000TC 16V NCVT AUTOMAT Z 1996

SKRZYNIA AUTOMATYCZNA BEZSTOPNIOWA

3 DRZWIOWA

CZERWONA

Z WYPOSARZENIA MA AUTOAT, ALARM, CENTRALNY, ODCIĘCIE ZAPŁONU, WSPOMAGANIE KIEROWNICY, 1 PODUSZKĘ POWIETRZNĄ,

KLIMA, SZYBERDACH, EL. REG. ŚWIATEŁ. UCHYLANE TYLNE SZYBKI,REG. KOLUMNY KIEROWNICY, czójniki cofania , ANTYNAPAD Z PAGEREM oraz podgrzewane fotele

RADYJKO MAM TAKIE SOBIE ( BO JAKIŚ SKUR#@#$$$%... MI UKRADŁ I ZOSTAŁ TYLKO PANEL) PANASONICA CD 4X45 W DRZWIACH PO GŁOŚNIKU 2 DROŻNYM PIONEER, W PÓŁCE GŁOŚNIK 300WNISKO TONOWY ZE WZMACNIACZAM+2 ELIPSY 120W 3 DRORZNE PO BOKACH

JEST BEZAWARYJNA JAK WSZYSTKIE NISSANY KTÓRE MIAŁEM.

INWESTUJE TYLKO W PALIWO PRZEGLĄDY OLEJE FILTRY KLOCKI ITP.STANDARD :P

:P POZDRAWIAM :P MICROMANIKÓW

 

I PRZYMIERZAM SIĘ TERAZ DO K-12 2003 1.4 TEKANA Z MANETKAMI LUB AUTOMATEM :wink:

jak ktoś zaoferuje rossądną cenę za k11 to sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Jak sie domyslasz rowniez posiadam micrusa :) rok produkcji XII.98 (qrde jak bym nie mogl sie zaplapac na 99 :wink: ) wersja GX ,cztero drzwiowa. (nie chce mi sie wymieniac co mam a czego nie,jesli jestescie zorientowani co to jest GX to napewno wiecie). Silnik 1.3 + LPG (ladnie sie sprawuje,oczywiscie jesli sie dba i robi przeglady :wink: ). Co poza tym..radio JVC z CD. To wsio,chyba ze przypomne sobie jeszcze o czyms. ahha samochodzik kupilem od kolesia, byl sprowadzony z francji...ale to juz inna historia z ktora woze sie do dzis..moze innym razem opowiem. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem szczesliwym posiadaczem od tygodnia Nissanka Micra 1,2

na automacie :)Narazie czekam jeszcze na rejstracje bo trwa to do 2 tygodni wiec mam narazie 25 km zrobione i jestem bardzo zadowolony a parametry Nissana prezentuja sie :

Nissan Micra K10 listopad 1991r

wspomaganie kierownicy

regulowane swiatła

autamat

radyjko Kenwood CD (narazie jeszcze w domu),głosniki magnaty 140W

 

Mam nadzieje ze bede zadowolony bo po przejechaniu paru nastu kilometrow jestem Naprawde Dumny z posiadania Nissana :P

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

No wąłsnie etz chciałbym tak aby było wszystko oki i ewentualnie to zmiana na nowsza K11 ale to przyszłosc... :lol: Narazie jak pisałem zrobiłem dopiero 25 km 8)

A automat kupiłem ze wzgledu na potrzebe a nie na wygode :P

 

Pozdrawiam wszystkich Micromaniakow z automatycznymi skrzynkami i z manualnymi hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

No wąłsnie etz chciałbym tak aby było wszystko oki i ewentualnie to zmiana na nowsza K11 ale to przyszłosc... :lol: Narazie jak pisałem zrobiłem dopiero 25 km 8)

A automat kupiłem ze wzgledu na potrzebe a nie na wygode :P

 

Pozdrawiam wszystkich Micromaniakow z automatycznymi skrzynkami i z manualnymi hehe :lol:

 

Caly ten tekst to ja pisałem ale nie wiem dlaczego mnie nie zalogowało nie mniej jednak pidpisuje sie ja pod Tym :!: :wink: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....witam.....

 

moja Micra , to K11 z 96 roku z silniczkiem 1.3 wersja LX - czyli co tu duzo mówić - uboga jak ....... niewiem co :) W 1999 sprowadzona do kraju w całosci z Francji i do niedawna tylko jeden własciciel ja jestem drugim ..

 

Poza wyposażeniem standartowym , mam audio zaspokajajace moje potrzeby ( CD PIONEER na mosfetach , tweeterki , woofer...) i jak dla mnie to wystarcza - gra niezagłośno ale czysto - a to bardzo lubie...:) , poza tym alusy `13 i to wszystko..:(

W przyszłości planuje zmienic seryjne tarcze na brembo a klocki na ferodo , ale to tylko i wyłacznie dla włsnej wygody i bezpieczeństwa...

 

jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony , przedewszystkim z jej mozliwości (ten silniczek 1,3 i manualna skrzynka to ...... super połaczenie...)

 

Brakuje mi tylko obrotomierza i wspomagania ..... ale nie czepiajmy sie :) w to miejsce jest wiele frajdy z jazdy.....

 

pozdrawiam ..... micromaniacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę:

Mój Micrus ma silniczek 1.0 i skrzynkę CVT. Kupiony był w polskim salonie więc wyposażenie BARDZO ubogie. Rocznik '97, nie ma wspomagania ani "klimy". Sam dołożyłem parę drobiazgów jak alarm z centralnym, zestaw audio a ostatnio zakupiłem podnośniki elektryczne do szyb (w trakcie montażu 8) ) Autko spisuje się świetnie a z taką skrzynią jest wręcz idealne do miasta. Jednak w dalsze trasy śmigam Almerką - wiadomo dlaczego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pompa zrobiona. Chyba wcale tak tanio nie wyszlo : pompa 160 + robocizna 80. Nio ale i tak jestem zadowolony. Pozostal tylko ten cholerny czujnik cofania.... Wogole nie wiem o co w nim chodzi mam jeden przewod wychodzacy ze skrzyni zakonczony kostka ktora do niczego nie pasuje (nie wiem nawet jak sprawdzic czy czujnik jest dobry).Po dlugich przeszukiwaniach znalzlem kostke ktora tez do niczego nie pasuje... ale prawdopodobnie jest od swiatel cofania (jak zewre kabelki to z tylu swieci:)) tylko ze ona nie pasuje do tej wyzej opisanej . Cos mi sie wydaje ze jak zakladali gaz to im przeszkadzalo.... Czy ktos z was tez mial problemy z czujnikem cofania

 

Pozdrawiam

Mira K10 1.2 manual 91' (starsza od wegla jak to pan ladnie w serwisie ujął)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...