Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas chyba też przedstawić swojego kapelusznika  :whistle: 
Nissan Micra k12 z 2003 roku (wersja 5d)
Silnik to 1.4 w manualu :D 
Sprowadzony z Francji z przebiegiem 133 tys. km
Zdjęcia wrzucę jak wróci z czyszczenia tapicerki :D 
Co do samego samochodu przeszkadza mi trochę wygląd ale za ten silnik to mogę przeboleć ten wygląd  :dribble:

Jakość kiepska tylko i wyłącznie przez aparat w telefonie :P

post-105895-0-68996100-1500047811_thumb.jpg

post-105895-0-90511500-1500047815_thumb.jpg

post-105895-0-45489000-1500047821_thumb.jpg

Edytowane przez TrueLie
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Fajny ten "kapelusznik" - tak samo jak to określenie :D

Zadowolenia i bezawaryjności życzymy!

 A dziękuję :) 

Fotel obrotowy do tego się zmieścił z sporym zapasem (po złożeniu tylniej kanapy) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A dziękuję :) 

Fotel obrotowy do tego się zmieścił z sporym zapasem (po złożeniu tylniej kanapy) :D

 

Fotel powiadasz ...

Przypomniało mi się , jak kupowałam krzesła do ogrodu ...Wymierzyłam je w sklepie, zmierzyłam otwór drzwiowy w mojej Primerze i stwierdziłam : "dam radę, jak je wsadzę jedno w drugie" ;)

... wyniosłam kupione krzesła na parking przed sklep , do auta ... i doopa - nie weszło ani jedno :D 

 

Niby duże auto , a takie niepakowne ;) To Twój mikrus jest lepszy ;):D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel powiadasz ...

Przypomniało mi się , jak kupowałam krzesła do ogrodu ...Wymierzyłam je w sklepie, zmierzyłam otwór drzwiowy w mojej Primerze i stwierdziłam : "dam radę, jak je wsadzę jedno w drugie" ;)

... wyniosłam kupione krzesła na parking przed sklep , do auta ... i doopa - nie weszło ani jedno :D

 

Niby duże auto , a takie niepakowne ;) To Twój mikrus jest lepszy ;):D

Dorzuciłbym jeszcze monitor i komponenty do komputera ale właściciel miał spore obawy  :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laie_67:

Tyle że sam fotel (nie zaznaczyłem) był w potężnym kartonie i sam był w częściach :D 

Do Clio Phase II(wersja 3D) brakowało 2-3 cm żeby zmieścić go z tyłu i zamknąć bagażnik :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że sam fotel (nie zaznaczyłem) był w potężnym kartonie i sam był w częściach :D 

Do Clio Phase II(wersja 3D) brakowało 2-3 cm żeby zmieścić go z tyłu i zamknąć bagażnik :D

 

Aaaaaa... widzisz! Bo Ty masz tę Micrę z elastycznej blachy! ;):D

 

serio , to czasem do małego popierdółka więcej wejdzie niż do sedana - "piąte drzwi" są niczym wrota do raju w newralgicznych sytuacjach ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa... widzisz! Bo Ty masz tę Micrę z elastycznej blachy! ;):D

 

serio , to czasem do małego popierdółka więcej wejdzie niż do sedana - "piąte drzwi" są niczym wrota to raju w newralgicznych sytuacjach ;)

:thumbsup:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja się rozstaję z moją Micrą i to z nieukrywanym żalem. Dealer zaproponował, ze da nam za nią upust 1200 GBP przy zakupie innego Nissana. 10 razy tyle co za nią zapłaciłem.

Teraz będzie jako drugi samochód w rodzinie takie coś, przyszła użytkowniczka już się cieszy.

 

Przy okazji proszę administratorów o dodanie zakładki Leaf; świat idzie do przodu, może nieco więcej użytkowników samochodzików na baterie się ujawni.

 

=======Dodane 25.10========

Micra zamieniona na Leaf’a.

Na pamiątkę pożegnalne zdjęcie z Micrą.

Będzie mi jej brak :-(

post-46904-0-36636900-1508603980_thumb.jpeg

post-46904-0-43472000-1508603993_thumb.jpeg

post-46904-0-75284300-1508957265_thumb.jpeg

Edytowane przez sanfran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zderzak miała... cała fajna popierdółka była :(

 

Zdjęcie też fajne...

(chyba nadużywam jednego wyrazu... No i fajnie! ;))

 

Zadowolenia z nowego nabytku!

Chyba jesteś pierwszy i jedyny na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyłączam się xD

 

Moja Micra K11 jest po lifcie z 1999 roku z silnkiem 1.0 16v i juz 223000 km na liczniku, podczas rozruchu leciutenko przydymi do rozgrzania silnika potem jest ok, zastanawiam się na próbą samodzielnej regulacji zaworów tylko nie jestem pewien czy to coś da no i czy podołam bo do tej pory ustawiałem tylko w skuterze 4t... jednak Micra jest bardzo żwawa jak na swój przebieg. Wersja dość uboga bo nie ma żadnych dodatków niemniej jestem bardzo zadowolony z auta, ma dożyć jeszcze pół roku i jestem o to spokojny.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Micra od Lipca 2008r w moich rękach. Początkowo służyło jako auto szkoleniowe (nuka Jazdy). W styczniu 2012r skończyła przygodę ze szkoleniem a żona zaczęła jeździć do pracy. Styczniu 2017r miała 370 000km przebiegu i nadal siedział oryginalny silnik 1.2 80KM :) w lipcu 2017 wymieniłem silnik na identyczny tylko z przebiegiem 60 000km.

 

W tym roku w lutym zrobiłem kilka modyfikacji:

Nowe amortyzatory

Nowe tuleje poliuretanowe Powerflex

Nowe sprężyny eibach

Pozbycie się rdzy pod podłogą bagażnika i zbiornika paliwa.

Tylne hamulce tarczowe

Auto stoi na feldze 15`` i oponie semislick Race GC 195/50/15

short shifter

Hydrauliczny ręczny

 

chcę zmodyfikować:

przednie tarcze na EBC Turbo Groove

klocki Ferodo

dolot i wydech

Zamontować krótszą skrzynię biegów

 

Proszę o podpowiedzi co i jak zmodyfikować

Pozdrawiam

 

post-111272-0-66174400-1522518778_thumb.jpg

post-111272-0-53441400-1522519906_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Właśnie kupiłem nowe autko...

Nissan Micra k11 1.0 (99r.)... cel? WrakRace... dla nie wiedzących o co chodzi link do filmu z moim Peugeotem 106 z XX MWR 

 

P.S. mam nadzieje, że wytrzyma wiecej niż 5 wraków...

36408560_231329287472799_1936916184754552832_n.jpg

 

doszedłem do wniosku, że może kogoś zainteresuję los mojego czarnego Mikrusa więc założyłem oddzielny wątek dla niego: 

Strona główna > Modyfikacje samochodów > Projekty i prezentacje > Micra k11 WrakRace edyszyn

Oczywiście szukam też chętnych na szpargały z Micry ale to tutaj (o dziwo ogłoszenia widoczne 7 dni o_O):

Strona główna > Giełda > Sprzedam > Części Micra k11 WrakRace edyszyn 2.0

Edytowane przez christian.norwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odświeżyć temat, kupiłem miesiąc temu więc się pochwalę. Ot taka ciekawa wersja K13 FL 1.2 z 2014 roku co ma biały dach i lusterka, wersja acenta.cc781b20bb5de360b92d33e2f2be2b17.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...