Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a oto moja Micra :-)

 

- Silniczek 1.3 16v

-Wersja GX

-spojlerek na tylnej klapie

-uchylne tylne szyby ;-)

Radio sony + 6 głośnikow

-chromowany grill

-światełka koloru niebieskiego :P

Przebieg 52 K km,

rocznik '98 , z grudnia :)

-Instalacja LPG BRC

- i najlepsze- kaczorek stojący na konsoli, który spada zawsze na zakretach heheh ;)

I to chyba tyle ...to moje drugie autko..i zadowolony jestem bardzo ;] zwinne , szybkie, ładne, i wszedzie sie zmiesci ;)

 

Pozdro dla wszystkich Micromaniaków :)

 

Witam :) wreszcie na forum pojawila sie taka sama micra jak moja :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lata produkcji --- 1990

Silnik:

Pojemnosc --- 1235 cm3

Max. predkosc (km/h) ---- 160 -- skazówka za licznik idzie :)

Przyspieszenie 0 - 100 km/h (s) --- 14.9

Silnik: Został włożony Wtrysk i moc została zwiekszona do 75km

Poszerzone Nadkole ,

Sprotwoe Zawieszenie Całe ,

Spojlery Boczne ,

Przyciemnione Tylnie Szyby Na Czarno ,

Nagłośnienie :

Radio SONY xr-l240 ( 4x45 ) Na Kasete , 2 Duze Głosniki SinQe

Sprotowa Kierownic

Sportowe Fotele Wszystkie

TO MOJE GG JAK COS 1503326 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K11 1.0 97

Przebieg 80 tys.

3 drzwiowa

Poducha kierowcy

I to wszystko :(

Autko sprowadzone, po małym bum :oops:

Blacharz był chyba kowalem i jest problem z zamykaniem jednych drzwi :?

Ale autko super ... zeby tylko jeszcze ciszej w nim bylo

No i chyba pali okolo 7,5 l/100 ale zima i krótkie trasy więc sobie tak to tłumaczę i czekam na cieplejsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przedstawiam Wam swoje auto:

K11 98' 1,0 16V- Biały trzydrzwiowy- troszkę ostukany i zniedbany do zaprawek i do polerki.

Ma przejechane ok 7-siąt pare tysięcy u mnie jeździ od lata.

Na razie troszeczkę problemów : z wydechem (gdzieś się zapychał więc wywaliłem katalizatory) z uakładem zasilania ( nie zapala jak potrzeba) Częste mrugaie czek-control połączone z samouzdrowieniem.

W środę czeka go podłączenie pod różne sprzęty i mocne grzebanie w ustrojstwach elektronicznych - u poleconego znachora oczywiście - zobaczymy jak będzie.

Pali ok 7.5l do 8.

Nie myślałem, że taka malizna może być taka wygodna i sympatyczna w jeździe.

O poprawkach będę Was informował na bieżąco.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moja micra to K10 z 1990 roku kupiona od pierwszego właściciela z niemiec . kolor fiolet (jak milka) silnik 1,2 skrzynia 5

wyposarzenie: uchylane tylne okna ,otw. dach,radio, i zepsuta skrzynia ale mam już nową i właśnie się wymienia :P:P:P ma przejechane 157 tyś z czego ja w tydzień zrobiłem 1050 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

Jestem posiadaczem błękitnej K-12 z silnikiem 1.5 DCi 2003r.

Kupiłem ją 6 miesięcy temu ale nie moge powiedzieć, ze jestem w pełni zadowolony ponieważ miałem pewne problemy z komputerkiem tego ndzwyczaj uroczego autka :D ! No ale cóż zdarzają sie takie rzeczy! Próbowałem najpierw naprawić go u róznych ludzi zajmującymi sie takimi sprawami ale nic z tego czekałem, męczyłem sie prawie 4 miesiące!!! Chciąłem zaoszczedzić! I tak wkońcu wylądowałem w serwisie i kosztowało mnie to 4,5tyś.PLN :cry: Ale powiem wam szczerze, że serwisy też są do dopy! Na komputer czekałem cały luty i ponadto wymiana zajeła im ponad tydzień! Nie mogli go zaprogramować! (serwis Nissana woj. lubuskie! jest tylko jeden wieć jeżeli ktoś jest ciekawy to wystarczy wpisać w wyszukiwarce i już!)

Juz jest naprawiona i śmigam sobie tym dieselkiem!

Co do wyposarzenia tego auta to długo by wymieniać! Ma poprostu pełne wyposarzenie niedostępne na polskim rynku z silnikiem diesla!

Zrobiłem dopiero 4tyś km wiec nie moge sie wypowiadać co do awaryjnosci (nie licząc KOMPA).

Co do osiągów to nie testowałem jej jeszcze na maxa, ale moge powiedzieć ze ten dieselek jest naprawde zrywny i do 140km/h to nie jeden benzyniak musi sie sporo napocić aby nadążyć!

Spalanie i ekonomia w normie!

Przy spokojnej jeżdzie 4,2 literka (na krótkich odcinkach)

Przy zrywnej, agresywnej jeżdzie 5,5 :? ale mysle ze to i tak nie dużo!

Nie miałem jeszcze okazji wyprobować go na dłuższej trasie, wiec nie wiem jak wyjdzie wtedy ekonomia jazdy!

A co do komfortu to jestem zadowolny! Nawet bardzo!

Pozdrawiam wszystkich!

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co bys chciał wiedzieć na temat tej "micrusi"

Jeździ sie naprawde przyjemnie!

Autko jest sympatyczne w środku, nie ma w niej tych obrzydliwych plastików jak w innych modelach tej samej klasy!!! Jest przyjemnie i ciepło! Klimatronik jest BOMBA!! To jest moje pierwsze autko z taką klimą wiec jestem bardzo zadowolony. Ustawiam temperaturke i zapominam.

Jest OK! (tylko narazie nie mam sprawnej klimy, wiec nie tak całkiem do końca).

A komforcik też OK!

Mówią ze małe autka są do d*py!

Nie zgadzam sie nowa MICRA trzyma sie drogi jak "pijawka" :lol:

Napisze cos jeszcze tylko piszcie co chcecie wiedzieć!

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:D wybaczcie totalną ignorancję, ale nie mam zielonego pojęcia która to K11 a która K12, ale wiem tyle:

Moja Micrunia jest z 2002 (zarejestrowana w grudniu) granatowa,

silnik 1,0

kiedyś tłuczona z przodu ale naprawiona

przebieg 42tyś,

wyposażenie: hmm ABS, centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka, klima i wspomaganie, niestety brak radia :( ale może się dorobię

nie jestem pewna czy nie przepłaciłam....ale sie kompletnie na tym nie znam

może wiecie, czy mogę ją zarejestrować na kogoś innego, bo jestem na tyle młoda, że majątek zapłacę za ubezpieczenie

kupiłam ją na siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mloda duszo... twoje malenstwo to K11 (i inne podobnego ksztaltu) takie bardziej kanciate to K10 (np. moja) a te które teraz reklamują w mediach z takimi lampami z przodu wysoko to K12. co do ubezpieczenia to musisz spisac umowe darowizny z kims kto ma juz max. znizek i wtedy rejestrowac na was dwoje :wink: to i tobie polecą juz znizki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ewuniu! (Ewatybalt)

Ja posiadam K-12---stke

Wiec juz Ci tlumacze jak wygląda.

Moi znajomi mówią na te autko "brzydal" :P , ja jednak sądze, że jest to autko podobne do "żaby"

Ma wyłupiaste oczy, dziwne kształty (wogóle nie podobne do starszego modelu czyli K-11)

Jezeli Twoje autko jest z 2002 roczku to posiadasz K-11 a jeżeli 2003r. to masz tzw. "brzydule" :D

Na marginesie mówie, że bardzo fajnie mi sie jeżdzi tym maluchem!

 

A co do obniżenia kosztów OC/AC to najlepszym rozwiązaniem jest gdy auto ma dwóch właścicieli(a jeden z nich ma pełen pakiet zniżek)

Wtedy koszty są dużo mniejsze!!!

Jest tylko jedno ale....

w przypadku gdy Ty albo współwaściciel bedzie miał kolizje lub wypadek drogowy to nie ważne którym autem (swoim czy jego) polecą wam zniżki!

Także są dwie strony medalu!

Ale oczywiście nie życze nikomu żadnych wypadków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Miłego!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz że czepiam się drobiazgów, ale strasznie mnie drażni, gdy ktoś mówi czy też pisze do mnie Ewka, :evil:

heh wiem jak wyglada K12, na szczęście jej nie posiadam, bo jak na mój gust rzeczywiście paskudnie wygląda, ale każda potwora znajdzie swego amatora, czyż nie tak? Oczywiście żartuję, bo nie wszystkim się podoba to samo i całe szczęście.

Co do ubezpieczenia i rejestracji: czy na osobę bez prawa jazdy można zarejestrować samochód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może i ja się wpisze.

Micra 1,2 +LPG

kolorek bordo a dokładnie AH2

strobo w kierunkach przednich

nakładka na rurę wydechową

a poza tym z zewnątrz wygląda jak auto emeryta

a w środeczku mam

radio jvc nz cd

w drzwiach głośniki blaupunkt 10cm

pod szybą tweeterki

pod siedzeniem kierowcy wzmacniacz blaupunkt

w półce 2 głośniki 20cm

a w bagażniku tuba blaupunkta 25cm gt-t 1000

no i ten obrotomierz od 125p

aaaa i jeszcze neon niebieski w bagażniku ale mam inne plany co do niego.

 

 

Teraz rozglądam sie za jakimiś felgami...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Wiatm!

Jestem dumnym posiadaczem czerwonej MICRY 1.0 16V (60KM) z listopada 2001 roku. Samochód sprowadzony jest z południowej Francji, wyprodukowany w Wielkiej Brytanii (nie pamiętam gdzie dokładnie). Wnętrze jest w kolorze czarnym z czerwonym pasem przez całą deskę rozdzielczą i czerwoną kierownicą oraz srebrnym panelem środkowym. Wyposażenie jest szczerze mówiąc marne bo jedyne co w niej było to centralny zamek z pilotem, immobilizer, radiomagnetofon BLAUPUNKT, teraz jest już troszkę ciekawszy sprzęt CarAudio ale to wciąż mało, były też dwie poduszki powietrzne ale wystrzeliły podczas wypadku (jeszcze we Francji, spowodowany przez pierwszą właścicielkę).

Teraz samochód ma 21000 km przebiegu, sam zrobiłem nim 13000 km i jestem bardzo zadowolony. Jedyną wadą która mnie zdziwiła to wymiana amortyzatorów z tyłu przy 16000 km, z resztą jest to wina Polskich dróg. Oprócz tego to nic sie w mojej MICRZE nie psuje. Z resztą z tego co słyszałem są to samochody nie zniszczalne.

Leje olej Castrol GTX Magnatec 10W40 (półsyntetyk), paliwo BP Ultimate 98 i jeżdżę tyle na ile paliwa mi starcza.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...