Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa T30


aabb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam w załączeniu skany listu dotyczącego "poduszkowej" akcji serwisowej: http://imgur.com/a/BZQN9

 

Ja już jestem po - cała operacja sprawdzenia poduszki w serwisie trwała 1h.

 

Pozdrawiam!

post-49359-0-32140900-1455827564_thumb.jpg

post-49359-0-03984300-1455827566_thumb.jpg

Edytowane przez Geodeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czyli nie wymienili?


A ja całkiem zapomniałem zadzwonić do serwisu :o

Nie ma na kiedy się umówić, bo cały czas w rozjazdach.

Może zostawią choć jednego jaśka dla mnie ;):D

Rzadko wymieniają, tylko check.


No Koledzy: dzisiaj mnie sprawdzili. Poduszka do wymiany. Będzie nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nissan znowu sobie przypomniał o problemie poduszek powietrznych w naszych X'ach i ponownie uruchomił kampanię serwisową.

https://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=13621

 

Na wszelki wypadek załączam plik z numerami VIN objętymi obecną kampanią

UOKiK_zal_ogl_niebezp_prod_samochody_nissan_navara_pick-up_almera_x-trail_terrano_teana_tino_patrol_pick_up_20171018.pdf

 

I teraz najfajniejsze moje spostrzeżenie z tej kampanii. W posiadaniu miałem dwa X'y w wersji T30.

Pierwszego kupiłem w polskim salonie którego już nie mam i jego VIN'u nie ma na liście.

Drugiego sprowadziłem z Niemiec i on jest na tej liście. Ale dla tego sprowadzonego ten problem już załatwiłem jakieś 1,5 roku temu.

 

O całkiem odwrotnej sytuacji pisałem w tym wątku w poście #41, czyli tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/99662-akcja-serwisowa-t30/?view=findpost&p=1071417

 

Może więc ta obecna kampania dotyczy samochodów sprowadzonych z zagranicy, których wcześniej Nissan nie mógł wezwać w pierwotnych krajach gdzie samochody zostały sprzedane. Ja w Nissan Polska zgłosiłem fakt sprowadzenia samochodu i być może dlatego własnie VIN jest na tej liście.

 

Gdyby ktoś weryfikował swój VIN to proszę podać kraj pochodzenia samochodu to być może to jakoś zweryfikuje moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tu jakaś logika, mojego na liście nie ma. Nie dostałem również nigdy zaproszenia do sprawdzenia, jednakże jak ostatnio byłem w aso to powiedzieli, że łapie się na akcje serwisową i bez sprawdzenia poduszek nie powinni mnie wypuszczać z aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie uokik:

X-Trail (T30) wyprodukowanych w Japonii od 10/01/2004 do 28/11/2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mojego Nissana T30 (2006)  kupiłem w sierpniu tego roku od pierwszego właściciela, z polskiego salonu - nawet widziałem fakturę zakupu  :) .

I znalazłem mój VIN na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś byłem i wymienili mi poduszkę pasażera .

Nie wiem czemu tylko jedną.

Samochód chyba 5-ęć lat jest w Polsce i powiedzieli ,że w podobnej akcji wymienia wlew paliwa zdaje się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

O tym, że mój 15-letni X objęty jest akcją dowiedziałem się w w niedzielę wpisując VIN na stronie Nissana. W poniedziałek telefon do serwisu i jutro wymiana :) Myślałem, że mniej sprawnie to pójdzie... no ale nie mówmy hop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2018 o 22:03, fonir napisał:

Dziś byłem i wymienili mi poduszkę pasażera .

Nie wiem czemu tylko jedną.

Samochód chyba 5-ęć lat jest w Polsce i powiedzieli ,że w podobnej akcji wymienia wlew paliwa zdaje się ...

bo chodzi o problem z poduszką pasażera tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko około 45 minut trwało. Problemem był narażony na wilgoć moduł pirotechniczny po stronie pasażera. Wymienili tylko nabój czy jak to się nazywa. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po kupnie nissana w 2018 sprawdzałem Vin i mojego nie było na liście, wczoraj otrzymałem list z nissana z informacją o umówieniu się w serwisie w celu wymiany poduszki, na stronie wbiłem Vin i nagle mój samochód obejmuje naprawą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie otrzymałem info z Nissana że powinienem sie zgłosić na wymianę urządzenia napełniającego poduszkę pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem takie wezwanie jakieś dwa tygodnie temu i się zdziwiłem bo na wymianie poduszki pasażera byłem jakieś 2 lata temu.

I się zastanawiałem czy to coś nowego, czy też poprzednie jakoś źle odznaczyli w systemie.

Z racji obowiązków nie miałem czasu pojechać. A teraz z racji koronawirusa raczej szybko się nie wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...