Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa T30


aabb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziś dostałem list. A nie jestem pierwszym właścicielem auta. Odnaleziono mnie :) Jest też powiadomienie o zmianie właściciela, gdybym auto już sprzedał - wtedy znajdą kolejnego. Solidnie działają. Muszę podjechać do ASO.

 

Wytapkane z M1 Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem.Wizyta w ASO w środę.

Zastanawiam się tylko,dlaczego pismo przyszło z Brna w Czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nissan ma centrale na Europe w Budapeszcie ale dlatego że Nissan Sales Central & Eastern Europe w 2005 roku połączył 4 rynki Polske,Węgry,Czechy i Słowację może być adres czeski na waszych listach i każdy innych z tych 4 rynków podanych ja na przykład dostałem kartę rabatową na części i akcesoria do serwisów Nissana i na liście też miałem adres czeski

Edytowane przez Kristof5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dziś otrzymałem list z Czech :D  Choć jestem minimum trzecim właściciele ( drugim w Polsce )  to jednak udało im się do mnie dotrzeć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wizycie w serwisie.Cała akcja trwała jakieś 1.5 godziny.Dowiedziałem się też,że moje auto jest objęte jeszcze jedną akcją serwisu odnośnie wadliwego przewodu przy zbiorniku paliwa.Niestety do tego trzeba wymontować cały zbiornik i brakło czasu żeby za jednym zamachem to zrobić.Co ciekawe przy następnej wizycie mam dostać auto zastępcze bo operacja wyjmowania baku potrwa cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobre podejście do klienta. Ja 02.02 mam wizytę, zobaczymy co tam znajdą.

 

Wytapkane z M1 Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie przyszło :(

Pozostało tylko umówić się w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  także dostałe  list,

X  ściągnięty z Francji  trzy  lata temu :)

W Krakowie  robiłem  przegląd  na  Krzemionkach  i  pewnie dlatego  mieli  moje dane  i  mnie  znaleźli :).

Może  się  uda  umówić  na przyszły  tydzień.

 

PS.  na  polskiej  liście  numerów VIN  mojego  nie  było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego też nie było. Gość mi wyjaśnił, że profilaktycznie sprawdzają teraz wszystkie. No i u mnie zgodnie z listą, problem nie wystąpił.

 

Wytapkane z M1 Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe  co  goście w ASO  zrobią gdy  podczas  takiej  kontroli zamiast poduszek  znajdą  zaślepki, jak  to  przekażą właścicielowi  - mina  właściciela  bezcenna 

No chyba  że  zamontują  nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też ostatnio dostałem list z centrali w Czechach o akcji z poduchami .Ale w Częstochowie to jest taki serwis że raczej nie skorzystam z tej akcji z obawy o możliwe szkody powstałe przy okazji oględzin tej poduchy,miałem z tym serwisem już do czynienia i dziękuję za kolejną wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, może sobie odpuszczę.

Nie wiem jak serwis w Sączu lub Tarnowie. Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kariboksie szanowny, wiesz że nie chodzi o poduszkę, tylko o całokształt.

W bufecie nie mam żadnych świerszczy i nie chcę mieć.

Może się okazać że po naprawie zostanie garść wkrętów, które - jak się to potocznie mówi - są niepotrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mogą też za mocno dokręcić maszynką wkręty i wtedy luz murowany.


Dobra byłem dziś w serwisie na rekonesans. Nie ma strachu, zdejmują tylko schowek góra dół. Poza tym nie wymieniają poduszek tylko sprawdzają. Do rzadkości należy wymiana.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem Wam szczerze że Nissan ma refleks...dopiero dziś dostałem info od NIssana, że mam się stawić na kontrolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poduszka jak poduszka ale dziś wyszło, że w Ravach elementy kanapy tną pasy w czasie zderzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całkiem zapomniałem zadzwonić do serwisu :o

Nie ma na kiedy się umówić, bo cały czas w rozjazdach.

Może zostawią choć jednego jaśka dla mnie ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...