Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T31] Opis przeznaczenia bezpieczników


berater
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś ?

W polskiej instrukcji obsługi nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ?

W polskiej instrukcji obsługi nie znalazłem.

 

Nie pamietam jak w kabinie, ale w silniku opis jest na pokrywie skrzynki z bezpiecznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak w kabinie, ale w silniku opis jest na pokrywie skrzynki z bezpiecznikami.

 

Nie pamiętam i nie mam możliwości sprawdzić. Nie mam w tej chwili dostępu do samochodu.

Z tego też powodu szukam dokumentu z rozpiską poszczególnych bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Piwo poleciało

A nie wiesz czy na pokrywie tych w kabinie też jest rozpiska ?

W dalszym ciągu nie mam jak sprawdzić.

Gdyby była, może miałbyś możliwość zrobić fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx.

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podbijam.

Czy w T31 są tylko dwa miejsca z bezpiecznikami? Jedno przy "lewym kolanie" kierowcy, a drugie?

 

Dziękuję

Edytowane przez GrzesiuKamionki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok nr 1 przeczytac instrukcje obslugi (jesli nie masz instrukcji krok nr 2)

krok nr 2 poszukac instrukcji obslugi (jesli nie znajdziesz samodzielnie, moge wyslac plik PDF 4,17 MB, pisz na PM)

krok nr 3 przeczytac instrukcje obslugi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 20.02.2017 o 13:20, borge napisał:

krok nr 1 przeczytac instrukcje obslugi (jesli nie masz instrukcji krok nr 2)

krok nr 2 poszukac instrukcji obslugi (jesli nie znajdziesz samodzielnie, moge wyslac plik PDF 4,17 MB, pisz na PM)

krok nr 3 przeczytac instrukcje obslugi

 

pozdrawiam

Mam wszystkie papiery od ASO Nissan Polska i niestety nie ma rozpiski bezpieczników.

Jedynie jest informacja ..jak je wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem bezpiecznika odpowiedzialnego za niedzialanie prawej lampy tylnej - znalazlem go wlasnie tam, mikro bezpiecznik - jest ich tam pelno i akurat ostatni sprawdzany byl spalony. pod tym calym plastikiem z milionem kabli - od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Jeśli mogę podłączyć się do tematu bezpieczników:angry: bo już nerwów nie mam dzisiaj! Może od początku...mam w T31 ksenony, a w kierunkowskazach postanowiłem kupić na Aliexpres żarówki ledowe które zastępują kierunkowskazy i światła do jazdy dziennej (bardzo fajny efekt) no ale po pewnym czasie jedna z żarówek zaczeła migać więc brat mi ją wymienił i ok. No to żeby było ładniej postanowiłem jeszcze wymienić żarówki postojowe ze względu na żółtą poświatę nie pasującą do białego światła z ksenona i kierunków...teraz sedno sprawy a mianowicie przy próbie wymiany żarówek postojowych z oryginalnych (szklane bańki) na chińskie ledowe, aluminiowa oprawa ledowych postojówek najprawdopodobniej  w wtyczce zrobiła jakieś zwarcie i ups... nie mam teraz przednich postojówek! a tylne są.Brat pomierzył cośik i postawił diagnozę że nie dochodzi do oprawek napięcie!? zeszukaliśmy się bezpieczników i nie wiemy który to jest i czemu tylko nie świecą przednie a tylne są?! Ma ktoś może opis lub wie który to jest bezpiecznik?

Pomóżcie bo mi już ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik od przednich postojowek jest w komorze silnika.To jest ta druga puszka ,którą trzeba odpiać i obrocic.

Jak dobrze pamietam to jest bezpiecznik pierwszy od od strony pasażera.

P.S.

Bezpiecznik nr 46

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piotrek3 napisał:

Bezpiecznik od przednich postojowek jest w komorze silnika.To jest ta druga puszka ,którą trzeba odpiać i obrocic.

Jak dobrze pamietam to jest bezpiecznik pierwszy od od strony pasażera.

P.S.

Bezpiecznik nr 46

Piotrek...ta kwadratowa puszka? otwieraliśmy ja ale tam jest chyba komputer w srebrnej metalowej obudowie i nic nie widać więcej? To nie jest moje jedyne auto w posiadaniu lecz Nissan po raz drugi mnie wk...na maxa i to po raz drugi z bezpiecznikami! Kiedyś podobny miałem problem z biezpiecznikami w Mikrze i nawet w serwisie się zamotali! Jakaś porażka!

Edytowane przez kapral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w tym wątku wyżej-są zdjęcia   wstawił je  Kol.Pltnik Vratko .

Dwie puszki z bezpiecznikami z komory silnika.

Na zdjeciu jedna otwarta ,widac bezpieczniki ,druga obok  stykajaca sie z nia jest zamknieta.Trzeba ja rozpiac i obrócić o 180stopni i ukażą sie kolejne bezpieczniki;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć😊

Mam takie pytanko, padło mi światło wstecznego, żarówka cała, czy jest jakiś bezpiecznik który odpowiada tylko za światło cofania czy jest jakoś z czyms to spiete? 

A jeśli jest to jaki? :)

T31. 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ok jutro na to zerknę tylko w żadnym z tych opisów nie jest dokładnie podany bezpiecznik odpowiadający za światło wsteczne, więc co lecieć i sprawdzać wszystko?

Ewentualnie jeżeli uszkodzeniu uległa sama kostka która wpinamy do lampy, czy jest możliwosx zakupienia jej samej i jakoś dorobienia czy coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądaleś schematy? W skrzynce B jest bezpiecznik świateł cofania, w obu typach.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...