Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki kolor felg wybrać ? ;)


Jefrey91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym felgi takie jak na zdjęciu przemalować na jakiś kolor inny ale nie mogę się zdecydować na jaki 



Macie jakieś propozycje co mogłoby pasować do mojego auta ? kolor to dark blue pearl

Felgi póki co myślałem żeby na grafit lub pomarańcz przemalować. IMG_20150402_162944.jpg



Pozdrawiam i dzięki za propozycje :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzał bym pomarańcz, kompletnie nie pasuje do tego samochodu, no chyba, żeby dziewczyny pod remizą szalały :)

Biel była by zbyt duża różnica odcieni co do twojego lakieru i wydaje mi się, że nie wyglądało by to fajnie. Masz ładny ciemny lakier, wiec zbyt jasny kolor zrobiłby mamałyge. Ze swojego gustu plleciłby ci np coś w stylu gun metal, ew pół odcienia jaśniejsze, metale i grafity były by chyba najodpowiedniejsze :)

Tu masz przykład:

post-92755-0-33837400-1433627199_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gunmetal pasuje kolor z palety RAL 7016 Szary antracytowy. Różnica między gunmetal a tym to jest 1-2 punkty w RGB.


Mówisz że pomarańcz odpada ? Np ten RAL 2007. W google trochę jest aut z moim lakierem (mniej więcej) i pomarańczowymi felgami i wyglądają całkiem znośnie :D

No i stawiam na mat :) 

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty będziesz jeździł tym autem i ważne aby tobie pasowało:) Ja chyba nigdy nie zdecydował bym się na pomarańczowe felgi no chyba, że do golfa :P

Autko samo w sobie jest całkiem ładne a felgi, które masz do niego pasują, ważne aby kolor felg pasowały do kolor auta. Można oczywiście i rużowe pieeezielnąć,kw esria gustu (lub jego braku) :)

Do niebieskiego lakieru fajnie pasują felgi w odcieniach szarości, jest jeszcze inna opcja o nazwie perłowy biały(sam wiem po sobie, że może i super wygląda ale brudzą się strasznie).

Podsumowując jeśli podoba ci się pomarańcz to maluj w pomarańcz, ale obyś nie żałował, szkoda przemalowywać i powtarzać robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...