Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Luźne wtyczki w Terrano II


KAINE

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni trochę ogarniam autko i dziś podczas szukania usterki udało mi się odnaleźć luźną wtyczkę która była do sterowania lusterkami :) mała rzecz a cieszy :)

Jednak znalazłem jeszcze kilka luźnych wtyczek pod maską i pod kierownicą i nie wiem do czego służą. Jeżeli ktoś coś rozpoznaje to proszę o info :D

Pod maską jak wymieniałem bezpiecznik od świateł to znalazłem dwie wtyczki luźne , zdjęcie poniżej

DSC_2805.jpg DSC_28044.jpg

________________________________________________________________________________________________________________________________

następny kabelek który znalazłem i którym ucieszyłem się był przewód od sterowania lusterkami ale z wiązki przewodów wychodziła taka wtyczka. zdjęcie poniżej:DSC_28066.jpg zdjęcie 2DSC_2807.jpg

 

_________________________________________________________________________________________________________

pod kierownicą znalazłem jeszcze taką wtyczkę , zdjęcie poniżej :

DSC_2808.jpg zdjęcie 2 DSC_2809.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na ostatnim zdjęciu to gniazdo diagnostyczne . Pod komputer ewentualnie możesz sobie sam wymigać błędy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja u siebie tez mam taka wtyczke pod bezpiecznikami i tez jest nie wpieta wiec to moze tak ma byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma być niepodpięta ... służy tylko do diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda wtyczka do podgrzewania lusterek , chyba że jest to ta sama wtyczka co do sterowania lusterkami ?


Odnalazłem dziś rozwiązanie jednego złącza (strzałka na górze)

Wtyczka powinna być podłączona do filtra paliwa

DSC_28044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...