Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Awaria podgrzewania fotela kierowcy


Karminadel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najpierw sprawdzili napiecie(zajelo im to 5 minut) a nastepnego dnia zmienili matę kierowcy w jakąś godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie wymiana mat grzewczych dwóch foteli to cykl 3 wizyt w ASO Toruń, pierwsza wizyta to diagnoza i pismo do nissana, druga zalecenie nissana aby aso dokładnie zbadało maty ( a nuż się uda "posklejać" - a guzik nie udało się) i w najbliższą środę wymiana, czas szacunkowy 4godz.

Do 3 razy sztuka mam nadzieję  :whistle: bo w takim tempie to grzanie będzie dopiero na wiosnę  :dribble:

=====================================


popsute maty grzewcze - ASO 3:0  :thumbsdown:

 

oddałem Kaśkę o 9 rano odebrałem ok.15, wg fachowców maty wymienione wszystko działa.... ruszam do domu i czekam na efekty... i kicha, telefon do ASO i niestety kolejna wizyta mnie czeka - to już będzie 4 wizyta, nigdy nie pomyślałbym, że z prostej usterki urośnie taki problem

 

jedyny pozytyw ostatniej wizyty to pięknie wymyty samochodzik, za to mały plusik dla Yamy

Edytowane przez 3Rni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymiany maty grzejnej kierowcy mówili że sprawdzali a dalej nie grzeje,no i co im zrobisz?

na forum się można powyżywać....I umówić się na kolejną wizytę. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zacząłem, od kostki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z bezpieczniki ale podświetlenie przycisku podg. fotela działa ,tylko

mata po wymianie jak nie grzała tak nie grzeje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo i jutro jadę kolejny raz na zmagania mata-aso

 

po serwisie:

maty grzeją, podobno coś się tam im "zagięło" podczas poprzedniej instalacji, teraz poprawili i 4 litery są już podgrzewane :)

Edytowane przez 3Rni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolejna wizyta w Aso .temp.fotela kierowcy 26st.a pasażera 35st..będą pruli wiązki od fotela do zasilania ale dopiero na kolejnej wizycie. .

Odświeże temat, w jednym aso mieli pruć wiązki ale dałem szansę innemu aso niż poprzednio. Ci stwierdzili ze to przycisk i po tygodniu go wymienili ale fotelowi to nie pomogło. Po niewczasie wróciłem do poprzedniego (zrezygnowany)aso a oni że to jednak matą (bo niby co innego),no i zamówili mi te matę (po raz drugi).Następnię odezwało się aso od przycisku że to jednak mata, jest do wymiany...i podeszli do sprawy ambicjonalnie że wymienia obie maty (od poopy i od pleców )bo niby się zakłócają czy coś. (Od pleców grzeje normalnie )tak że dzisiaj od 13 do 18 się nie wyrobili i żeby mnie udobruchać dali x-traila w diselu żebym mógł do domu dojechać a oni w sobotę to zakończą jakoś mam nadzieję szczęśliwe uffff, (oczywiscie odmówiłem zamówionej maty u pierwszego aso)......a moja pani mówi że to ładny nikuś jej jest i już i tyle i będzie nim jeździć i jeszcze mu kupi gwarancjoubezpieczenie na dalszą drogę ehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem nikusia i fotel grzeje,oddałem x-traila i jak wsiadłem do QQ to zmalał w środku...W x zawieszenie jest bardziej komfortowe,biegi wchodzą precyzyjniej ale układ kierowniczy stawia trochę większy opór na kierownicy (może przez 19"koła,balony) do którego idzie się przyzwyczaić jak do silnika ,którego dźwięk jednak dochodzi do kabiny. W środku jak QQ ale wersja na skórze, 4x4, lepsza też elastyczność silnika diesel. Nie podobają mi się białe klosze tylnych lamp,auto też białe 1555 przebiegu także czuć nówką...no ale mógłbym jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktos sie orietuje gdzie znajduje sie bezpiecznik od podgrzewania foteli model 2.0 2010 rok

 

Wielkie dzieki za podpowiedz

Czy ktos sie orietuje gdzie znajduje sie bezpiecznik od podgrzewania foteli model 2.0 2010 rok

 

Wielkie dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orietuje gdzie znajduje sie bezpiecznik od podgrzewania foteli model 2.0 2010 rok

 

Wielkie dzieki za podpowiedz

Czy ktos sie orietuje gdzie znajduje sie bezpiecznik od podgrzewania foteli model 2.0 2010 rok

 

Wielkie dzieki za podpowiedz

Damian,powinieneś szukać w dziale Qashqai;a J10 tu jest J11 (nowy)

Ale masz tu:http://forum.nissanklub.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=28824

W PDFie znajdziesz ten bezpiecznik.Na dalszą pomoc licz dopiero po użyciu wyszukiwarki w swoim dziale (prawy górny róg strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie problem podgrzewania fotela zdiagnozowany i usunięty w 5 minut (!!!) u chłopaków w Yama Toruń. Kabelek. A więc ani kostka, ani mata, ani bezpiecznik. Niniejszym po raz kolejny polecam tę ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witajcie, u mnie zauważyłem ze grzanie działa z opóźnieniem, muszę naprawdę dłuższa chwile poczekać aby poczuć grzanie d... . Jutro zacznę od sprawdzenia kostek, bo bezpieczniki raczej ok. Czy ktoś możne podpowiedzieć które to są kostki? Przypuszczam ,że to te z 3 przewodami.

A czemu fotel kierowcy ma tylko 3 wiązki (przypuszczam, grzanie/poducha/czujnik pasów), a u pasażera mam 4 kostki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam . Mam podobny problem z grzaniem foteli ale pytanko moje jest czy to podlega gwarancji  ???  (Gwarancja dodatkowa 5+)

bo serwis powiedział że Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kebry napisał:

Witam . Mam podobny problem z grzaniem foteli ale pytanko moje jest czy to podlega gwarancji  ???  (Gwarancja dodatkowa 5+)

bo serwis powiedział że Nie

Wg mnie tak, bo to jest chyba układ elektryczny... Pewnie mylą to z tapicerka 

S76sf6N.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ elektryczny ponoć nie podlega gwarancji , tak mi powiedziano w serwisie

Gdzie można dostać ogólne warunki gwarancji  by sprawdzić jak i co podlega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...