Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze..


equinoxe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że sprawdziłeś progi od przodu/spodu czy nic się tam nie dzieje, przed założeniem ? Jak nie miałeś wcześniej chlapaczy, to może już rdza brać krawędzie. I teraz nie będziesz tego widział po założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiłem od pierwszego właściciela. Miał tylko 55 tyś km. Był garażowany. Po kupnie pierwsze co zrobiłem to zdjąłem hak. Przy okazji obejrzałem całe podwozie. Jak na 6 letni samochód to jest bardzo dobrze. Zero rdzy. Oczywiście na niektórych elementach jest drobny nalot, ale części karoseryjne są ok. A podczas montażu chlapaczów(y)?  lekko odchylałem plastiki i czyściłem z brudu i piachu. Po za tym montaż jest na plastiki, a nie pod, więc to nie powinno mieć wpływu na karoserię. I tak jak napisałem wcześniej zrobiłem po 3 duże otwory na wodę i błoto. A wracając do rdzy, to moim poprzednim samochodem był Ford, kupiony nowy w salonie. Ma 17 lat i mimo, że dbałem o niego, to wiem doskonale co to jest rdza😁, i jak zżera blachę. Bardzo go lubiłem, ale 6 letni Nissan pod spodem wygląda jak 2 letni ford.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201025_125335.jpg

Czasem i takie kwiatki wychodzą, więc różnie bywa. To tak, aby zwracać uwagę na takie krawędzie dla potomnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to wygląda tragicznie. Pewnie kamyki uderzały, odbiły lakier do gołej blachy, a potem to już poszło. U mnie tego na szczęście nie ma. I mam nadzieję, że dzięki chlapaczom nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawa strona, lewa mniej ale też... I tylne drzwi we wnęce błotnika, tam gdzie naklejają zabezpieczenie od kamieni (folie). Widać krzywo "spasowali" linię nadwozia, że jednak są widoczne uszkodzenia po kamieniach... A te lecą pod czas jazdy... Taki urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...