Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alufelgi 18' 19' Xtrail T31 parametry


szmolik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze stawiasz, brawo.Dla każdego oczywistym jest że jeśli zakladam 18 calowe felgi to opony są inne. Chcialem się, bez rozpisywania nadmiernego, odnieść do tematu. Teraz wiem, że powinienem wypisywać rzeczy oczywiste ze wszystkimi szczegółami. Wiec specjalnie dla Ciebie, moje opony to Continental ContiPremiumContact 2 e , w rozmiarze 215/55 r18 99V extra load. Mogę wrzucić jeszcze kilka zdjęć dla zrobienia większego efektu i rozbudowania posta. I cały mój poprzedni post odnosi się do porównania z 16 calowymi Brydgami prawdopodobnie z pierwszego montażu. 3 barom dam już spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadajmy lepiej w temacie turbo na forum t30 - dla mnie teraz to temat bardziej na topie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzięki Bartez za wyjaśnienia, co do przyspieszenia i hamowania się nie zgodzę bo mój X całkiem nieźle sobie z tym radzi ale skręcanie..to fakt - nie potrafi :)

To fakt, wlasnie nad tym pracuje, program silnika zrobilem , hamulce wzmocnilem,  wsadzilem sensowne letnie opony, miast tych zenujacych calosezonowych teraz czekam eibach pro kit :P

 

Co do felg, mam letnie 18 , zimowe 17- ktorych sie pozbywam (straszny balon a jezdze tylko po asflacie) i robie nowy zestaw na 18kach tez. Jak  komus twardo  jest nawet na 18 w x-trailu, to nie jezdzil chyba twardym autem :)  Opona na profilu 55 to zawsze mietka jest :)

Edytowane przez Tippo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja mam standard 225/55/18 i chodzi mi po głowie zakup felgi i opon z t32 225/55/19 .macie może jakieś doświadczenia jak to się zgra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...