Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Do czego służy ten przycisk?


Driku25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu i w tym aucie :nissan2:  "nowy" więc proszę o wyrozumiałość :wave:

Mam małe pytanko. Jako że od kilku dni jestem użytkownikiem tegoż autka postanowiłem się z nim bliżej zapoznać. Niestety moje autko jest bardzo dyskretne i nie chce mi ujawnić znaczenia tego wyłącznika. Szukałem w instrukcji (być może niezbyt dokładnie).... niestety bez powodzenia. Może jakiś życzliwy użytkownik tegoż auta posiada taką wiedzę i zechciałby się nią podzielić. Dziękuję.

post-100100-0-48260100-1467882821_thumb.jpg

post-100100-0-06657800-1467883181_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz fabrycznie zakładany alarm i ten przycisk może być od dezaktywacji dozoru wnętrza - mam to w Skodzie - służy do tego , że np. chcesz zostawić na chwilę w aucie dziecko albo jakiegoś zwierzaka - wciskasz ten przycisk , wychodzisz z auta i zamykasz je - auto zamknięte a alarm nie uzbraja się i nie będzie wył .

Oczywiście dodam że nie powinno się zamykać dzieci ani zwierząt w samochodzie zwłaszcza w upalne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję śliczne za odpowiedź. W pełni się z tobą zgadzam że nie powinno się pozostawiać ani zwierząt a tym bardziej dzieci w zamkniętym aucie. Dlatego przetestuję ten przycisk na mojej kochanej mamusi (teściowej) :) . Ale jak mniemam (i znając moją teściową) ten przycisk na nie wiele się zda i alarm już po 5 minutach samoczynnie się aktywuje i auto będzie wyło w wniebogłosy :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to szkoda auta, teściowa może zacząć drapać tapicerkę albo co gorsza wybije szybę. No chyba, że ją najpierw zwiążesz.

Edytowane przez bamaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można wiedzieć gdzie kupiłeś auto, że zamontowali Ci dosłownie fabryczny alarm? Ile dopłaciłeś do alarmu? W większości przypadków alarm dokłada chyba dealer, a tu proszę - dostałeś fabryczny alarm :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć gdzie kupiłeś auto, że zamontowali Ci dosłownie fabryczny alarm? Ile dopłaciłeś do alarmu? W większości przypadków alarm dokłada chyba dealer, a tu proszę - dostałeś fabryczny alarm :).

 

na 100% nie w PL / ostatnio na parkingu widziałem QQ ze spryskawiczami reflektorów z niemiec - takie rzeczy tylko za granicą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet i Ruską granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione u dealera Nissana w Szkocji. Autoalarm był w pakiecie. Przyznam się szczerze że nawet nie wiedziałem że został zamontowany:) Jego "istnienie" w aucie uświadomił mi kolega @rafiros.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...