Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy warto kupowac T31 w Dieslu 2.0 (150KM)


perkozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze się mają. Ja bym proponował jednak pozostawić DPF'a - popatrz sobie jaki smog ostatnio.................

Tylko ten smog w Polsce akurat jest tylko zimą i ma nie wiele wspolnego z dieslami a tym ,ze nasi rodacy pala w piecach czym popadnie,aby było ciepło i tanio bo w wiekszości nie stac ich na nic lepszego niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakoś mocno na nie mowi fakt że tych autach są silnki od Renaulta. I kiedyś już miałem Francuza i więcej nie chce. A tutaj nie wiem sam co myśleć ile np wytrzymują wtryskiwacze i sprzęgło?

Czy DPF ma jakąś kontrolkę która mówi o wypalaniu. Jak można np sprawdzić że DPF został już usunięty i przy jakim przebiegu klasyfikuje się do wymiany?
Jeżdżę Toyota i jedyna grubsza awaria przez 4 lata to zapowietrzona nagrzewnica. I w zasadzie bez awaryjne auto choć chyba potrzebuję auta 4x4 i za nissanem przemawia fakt iż można dołączyć w razie potrzeby napęd na 4. Ale nie załącza się chyba żadnych innych sprzęgieł na przedniej osi poza pokrętłem na skrzyni? 
W Toyocie wkurza mnie to że bardzo ciężko chodzi sprzęgło. Alternatywą jest Honda Crv z 2007r z tym ze jest stosunkowo droższa. Mam jeden model Nissana na oku i wkleję go na forum, zobaczymy co towarzystwo powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk94, zacznij czytac ten temat, mozesz od konca http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/105973-chcesz-kupić-x-traila-lub-coś-innego-pytaj-tutaj/

znajdziesz tam odpowiedzi na wiekszosc pytan ktore Cie nurtuja, tam tez wklejaj auta ktore 'masz na oku'

 

- silnikk M9R jest bardzo dobrym silnikiem

- wtryskiwacze i sprzeglo wytrzymuja tyle co w innych autach, bez szczegolnych narzekan

- w kwestii DPF zajrzec pod samochod (chyba ze jest robione w dobrym zakladzie i puszka na powrot zamknieta a program zmieniony ale to nie powod do zmartwien), do wymiany moze sie kwalifikowac juz przed osiagnieciem 100 000 km przez auto, zalezy od warunkow eksploatacji

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...