Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki Nissan Qashqai 2007


TommekG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie zastanawiam się nad wycieraczkami wcześniej miałem Valeo nie wiem tylko jaki tylko to był model ale zadowolony z nich nie jestem skrobią po szybie aż ciarki przechodzą . Co możecie mi polecić zastanawiam się nad Bosch Areo Twin, Unipoint, Trico a może w ostateczności Valeo X-trm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam valeo first (najtańsza linia valeo) 45zl komplet i pół roku idealnie, potem delikatne smugi zostają ale nic nie drapie, nie skacze

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam auto 3 lata-nie wiem co to mam za wycieraczki zalozone/brak nazwy jedynie numery seryjne wybite/

od wlasnie zakupu qq ale do dzisiejszego nie moge slowa na nie powiedziec a przejechaly przeszlo 60 tys...-auto caly czas garazowane;-)

Jesli Cie poratuja to moge podeslac numery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne w QQ miałem własne Valeo ale wyższa linie i tez na nich byly tylko numery

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w samochodach - Bosch , Valeo Oximo, Motogum, Visse i Alca Super flat ,pracuję bardzo ładnie cichutko zbiera bardzo ładnie a wracając z wczasów miały test na Autostradzie bo wracałem całą drogę w deszczu i pięknie zdały egzamin w odprowadzaniu wody z szyby czołowej  :spoko:

Ja Alca zakupiłem za namową wielu zadowolonych ludzi z nich tu na forum komplet wychodzi 50zł a jakość wykonania jest bardzo dobra!

Oximo gorsza Motogum też a Visse popękały zamknięcia mocowania :thumbsdown:

U mnie pracują tak jak tu cichutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem

ALCA SUPER FLAT 600MM/24" -17 zł

 

ALCA SUPER FLAT 380MM/15" - 13 zł
 
Chyba jeszcze nic do tego samochodu w takiej cenie nie kupiłem :) Mam nadzieję że nie będę żałował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... miały test na Autostradzie bo wracałem całą drogę w deszczu i pięknie zdały egzamin w odprowadzaniu wody z szyby czołowej  :spoko:

 

??? jak to , używałeś wycieraczek ??? A co z naniesionym woskiem na szybę i samoczynnym osuszaniu się szyby po tylu preparatach , ? 

...i to na autostradzie ? 

Moja wiara w Ciebie legła w gruzach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kiedy nie musiałem to nie włączałem ale deszcze taki dopier....że nic nie było widać chwilami to co miałem nie włączać :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś rozgrzeszenie :)  Tłumaczenie przyjęto .! 

...ale i tak nie rozumiem , z taką ilością śmalcu na szybie to Ty wycieraczki powinieneś w domu zostawiać ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeślij jak możesz mi numery zobaczymy co to 

 

od strony pasazera; 5-179406 2193 07:58:34

od strony kierowcy;  5-179381 2193  00:39:22

post-82401-0-24031900-1474470455_thumb.jpg

post-82401-0-89322100-1474470461_thumb.jpg

post-82401-0-06779700-1474470468_thumb.jpg

post-82401-0-93315500-1474470473_thumb.jpg

post-82401-0-41072600-1474470482_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkielety tych wycieraczek  jak w Motogumach  :D

 

Wazne ze slowa nie mam zlego powiedziec na nie  :icecream: Az mi glupio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wlasnie patrze za nowymi wycieraczkami, zastanawiam sie wlasnie miedzy valeo first lub bosch, ceny na allegro 50 zł valeo, 100 zł bosch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo, Bosch .... itd. Marka to cena nie zawsze idąca z jakością. Miałem Valeo i wytrzymały dwa sezony. Miałem Basch'a i wytrzymały jeden sezon. Teraz kupuję w markecie za śmieszne pieniądze i co roku wymieniam bo po zimie wszystkie zaczynają mazać. Nie widzę różnicy

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...