Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak dobrze mieć sąsiada


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mojego Pulsara PGD w Katowicach "robiło" niespełna dwa tygodnie od momentu powstania szkody  - i to z uwzględnieniem czasu oczekiwania na nowy zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 stycznia jadę do naprawy. Na pytanie o samochód zastępczy dostałem tajemniczą odpowiedź żebym się nie martwił, bo dostanę jakąś tam Mazdę. :blink:

Biorąc pod uwagę fakt, że "mój" serwis blacharski połączony jest z salonem Mazdy, to całkiem prawdopodobne, a ja będę mógł przynajmniej pozrzędzić na jakiś inny niż QQ wehikuł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 stycznia jadę do naprawy. Na pytanie o samochód zastępczy dostałem tajemniczą odpowiedź żebym się nie martwił, bo dostanę jakąś tam Mazdę. :blink:

Biorąc pod uwagę fakt, że "mój" serwis blacharski połączony jest z salonem Mazdy, to całkiem prawdopodobne, a ja będę mógł przynajmniej pozrzędzić na jakiś inny niż QQ wehikuł. :D

Jakąś Mazdę.... 626, 323, 121 do wyboru i koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że sprzedaż nie idzie Maździe najlepiej, ale że jeszcze mają na stanie modele, które wymieniasz, to pojęcia nie miałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że sprzedaż nie idzie Maździe najlepiej, ale że jeszcze mają na stanie modele, które wymieniasz, to pojęcia nie miałem. ;)

Zostały tylko wersje Demo

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marcin_1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja impreza z likwidacją szkody zakończona pozytywnie.

Dziś odebrałem QQ. Mimo moich obaw przycierka zderzaka, lewego tylnego nadkola oraz błotnika usunięta bez śladu.

Zderzak polakierowany, podobnie błotnik, czarne, plastikowe nadkole wymienione na nowe (koszt tego kawałka plastiku w ASO to ponad 650 zł).

Z miernikiem lakieru nie skakałem, natomiast na moje oko nie jestem w stanie znaleźć żadnych śladów naprawy więc jestem w pełni zadowolony.

Całość zamknęła się w kwocie 3150 zł - poszło z Autocasco.

 

post-87564-0-91998100-1484153708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na pieśń pochwalną Qashqai"a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mam napisać? 

Mazda CX-5 jest tylko trochę większa od QQ. Niech nawet będzie na wyrost, że większa o 1/3.

Więc dlaczego pali więcej o połowę od QQ? O połowę!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...