Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzeszcząca deska rozdzielcza


Xfuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,ale czuwa nad tym by climatronik utrzymywał zadaną temperaturę

 

Pewnie tak, ale w świetle powszechnego "zadowolenia" klimatronikiem w QQ zabrzmiało dosyć zabawnie :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może QQ tak jest. Ja mam jeszcze scenica II i tam też jest podobna "zaślepka" i tam jest GPS a czujnik tem. wew. jest w obudowie lusterka wewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://sklep.czyszczenia.pl/sklep/pielegnacja-i-konserwacja-dla-alergikow/premium-904-preparat-wnetrz-comfort

Ponoć bardzo dobry preparat do usuwania trzeszczenia wewnątrz kabiny


Używają tego w serwisach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oni cały czas się rozwijają z handlem,link poprawiony kieruje bezpośrednio do strony przedmiotu.

http://sklep.czyszczenia.pl/sklep/pielegnacja-i-konserwacja-dla-alergikow/premium-904-preparat-wnetrz-comfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyjątkiem jednego...w tunapie wymieniono również konserwację pasów,w K2 jest wszystko wymienione ogólnikowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli usunięcie skrzypienia i trzeszczenia plastików, po co przepłacać kiedy nie widać różnicy ;)U mnie ostatnio pojawiły się trzaski przy boczkach środkowego tunelu,spryskałem dobrze zwykłym plakiem i przestało trzeszczeć :)

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,plakiem do plastiku to pasuje.Nie no ja dałem linka na ten preparat tylko z powodu słabo zwijających się pasów.To był jeden jedyny powód,a że jest też na skrzypienie...Choć fakt są tańsze środki na skrzypienie.

A tak odbiegając od tematu Tz...jak jeździsz to na skrzyżowaniu nie masz uczucia zdejmując nogę z gazu,że za chwilę zgaśnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zauważyłem, muszę zwrócić na to uwagę.Ma to mieć oczywiście związek z naszymi modyfikacjami w S/S? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że coś się dzieje z autem,o nie! To tylko takie wewnętrzne uczucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, na początku tak miałem, że patrzyłem na wskaźniki czy pracuje silnik

Jeszcze zaraz po odpaleniu palec odruchowo leci w kierunku przycisku  :D

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie,czy ktos rozwiazal problem skrzypiacej deski przy szybie przedniej.Chodzi mi o wlasna metode wyciszenia skrzypienia czy najlepiej meczyc aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,czy ktos rozwiazal problem skrzypiacej deski przy szybie przedniej.Chodzi mi o wlasna metode wyciszenia skrzypienia czy najlepiej meczyc aso?

W serwisie z tego co tutaj wszyscy piszą zbyją Cię,że TTTM ;)

Ja rozwiązałem to w ten sposób:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/108358-demonta%C5%BC-kratki-nawiewu-na-szyb%C4%99-kto%C5%9B-to-robi%C5%82/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przez tą taśmę szczelina na łączeniu deski i tej przedniej listwy trochę się powiększyła dzisiaj to troszkę ulepszyłem :). Oderwałem taśmę w miejscu styku obydwu elementów i skleiłem je takim klejem

http://www.technicqll.pl/index.php/pl/produkty/kleje-b%C5%82yskawiczne/38-%C5%BCel-do-pp,-pe,-ptfe

Oczywiście miejsce łączenia odtłuściłem benzyną ekstrakcyjną i przesmarowałem PRIMEREM z tego zestawu.Teraz jest lepiej niż po fabryce  :whistle:

Jutro wrzucę fotkę,bo jak kończyłem to było już za ciemno>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zaślepka to jest raczej od GPS. Czujnik zmierzchu i wycieraczek jest tak jakby za lusterkiem.

Czujnik zmierzchu jest na podszybiu z lewej wielkosci 2 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...