Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect


saien
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę "nauczyć moje auto polskiego", czy ktoś korzystał z oferty panów z pomorza    http://www.uczymyautapolskiego.pl/ ,chętnie bym skorzystał z ich pomocy ,  ktoś z Was miał z nimi do czynienia?

 

Ja mam u nich subskrypcję na aktualizację map. Co do NC to mam też po polsku, ale nie wiem czy to ich zasługa czy fakt, że auto jest z salonu PL. Obstawiam, że to pierwsze i poprzedni (pierwszy) właściciel to zrobił właśnie u nich i stąd aktualizacje map. Wysyłają kartę SD, a swoją im odsyłasz w załączonej kopercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa koszta takiej przyjemności ?

Od 300 do 600 PLN. Napisałem wcześniej że można spróbować negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak spolszczenie, ale subskrypcja map w moim przypadku to 150pln. Co do ich aktualności to nie jest idealnie, bo mojej ulicy mimo ostatniej aktualizacji nie ma, a powstała dobre 5lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak spolszczenie, ale subskrypcja map w moim przypadku to 150pln. Co do ich aktualności to nie jest idealnie, bo mojej ulicy mimo ostatniej aktualizacji nie ma, a powstała dobre 5lat temu...

No to pięknie :)

Podaj na PW nazwę ulicy. Zobaczę czy u mnie jest. Mam mapę z zeszłego roku oryginalną

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mapami tak jest jak piszesz, a ze spolszczeniem zapytaj u źródła, bo ja już miałem zrobione jak kupiłem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy?czyli przysyłają mi kartę,wkładam do mojego NC i samo się instaluje i to wszystko??

Nic się nie instaluje. Nawigacja czyta dane z karty. Wyjmiesz kartę nie ma danych. :)

Język polski wgrywa się osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli język osobno wchodzi, to chciałem wiedzieć.Muszę się zastanowić gdzie teraz to wgrać.Wolałbym uderzyć do konkretnej firmy, co ma siedzibę,w razie "w" jest gdzie podjechać i kogo opierdzielić ,jakby coś nie działało :ball: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli język osobno wchodzi, to chciałem wiedzieć.Muszę się zastanowić gdzie teraz to wgrać.Wolałbym uderzyć do konkretnej firmy, co ma siedzibę,w razie "w" jest gdzie podjechać i kogo opierdzielić ,jakby coś nie działało :ball: .

Do mnie przyjechali, zostawili papier co zrobili i to była gwarancja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie Author,a menu serwisowe po wgraniu tez jest po polsku jest??

Nie wiem, nie sprawdzałem ale po pracy sprawdzę :). Nie było mi to potrzebne ale sądzę że tak bo to zmiana języka w NC a nie na karcie z mapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diabła!

Jak zrobić, żeby po ponownym uruchomieniu silnika radio nie przechodziło do nawigacji tylko w miejsce gdzie skończyło pracę.

Próbowałem już różnych sposobów i ciągle jest to samo.

Niech mi ktoś pomoże, bo plazma nie zalewa.

 

Aha... tak dla ściśłości. Mam radio z wyświetlaczem zabudowanym na desce.

Tez z tym mialem klopot. Nalezy zrezygnowac z wyznaczoengo celu trasy.  Powinno pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej czytam i grzebie w tym gadzecie NC tym bardziej sie przekonuje do przejscia na Androida. 

Co jest rzecza dziwna nie potrafie wylaczyc urzadzenia!, radio ciagle gubi zasieg i nagle po jakims czasie znowu 'lapie' dana stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...