Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai kontrolki świecą jak choinka


GRZECH0TNIK PL

Rekomendowane odpowiedzi

post-95043-0-42281400-1485202517_thumb.jpg

Właśnie wróciłem z zimowego urlopu.

Qashqai parkował na dworze. Sobota , niedziela i akumulator do ładowania. Jak już ruszyłem to każdy ruch kierownicy wydawała zgrzyty jakby drut stalowy darł po plastiku,, hm może mróz ale po nagrzaniu to samo , dopiero jazda 80km i coś ucichło. Następny dzień , słońce plus znowu zgrzyta jak diabli.

Do tego doszło miganie kontrolek, śnieg gładko a tu zero ABS, nie czyta znaków , tylne koło bez odczyty ciśnienia , jazda po pagórkach był z atrakcjami. I tak 3 ostatnie dni. Wybieram się do serwisu w Chorzowie - ciekaw jestem co oni z tym zrobią bo Gliwice , Zabrze w październiku z kontrolkami nic .. tylko kasacja pamięci.

Słyszałeś już o takich dolegliwościach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifkontrolki.jpg

Właśnie wróciłem z zimowego urlopu.

 

Qashqai parkował na dworze. Sobota , niedziela i akumulator do ładowania. Jak już ruszyłem to każdy ruch kierownicy wydawała zgrzyty jakby drut stalowy darł po plastiku,, hm może mróz ale po nagrzaniu to samo , dopiero jazda 80km i coś ucichło. Następny dzień , słońce plus znowu zgrzyta jak diabli.

 

Do tego doszło miganie kontrolek, śnieg gładko a tu zero ABS, nie czyta znaków , tylne koło bez odczyty ciśnienia , jazda po pagórkach był z atrakcjami. I tak 3 ostatnie dni. Wybieram się do serwisu w Chorzowie - ciekaw jestem co oni z tym zrobią bo Gliwice , Zabrze w październiku z kontrolkami nic .. tylko kasacja pamięci.

 

Słyszałeś już o takich dolegliwościach ?

Stawiam na aku. Jest słaby i wyskakują błędy. Miałem to samo. U mnie wymienili na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stawiam na aku. Jest słaby i wyskakują błędy. Miałem to samo. U mnie wymienili na nowy.

Kurcze a może tak ! Dwa razy stało się to przy zdjęciu nogi z gazu i turlaniu się 50-60 kmh. mam wizytę w Chorzowie 27.01.  

no i wymienili akumulator na nowy , oby to była przyczyna zapalania się kontrolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo kontrolek . Czy są to zwykłe żarówki czy już diody LED ? Mam nadzieję że ta druga opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...