Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzypi deska rozdzielcza pod obciążeniem


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie ,i znowu cos ,zauwazylem a raczej uslyszalem dziwne skrzypienie deski z okolic kolumny kierowniczej wtedy gdy mocno mu depne lub przy zmianie biegow,na postoju gazujac mu -nic,jadac na luzie -nic,jak jade wolno (nie jak emeryt) to skrzypienia niema dopiero jak go przeciagne wyzej lub przy zmianie biegow jadac szybciej.Kola dokrecone,zawiecha komletna nowa,szprzeglo i dwumasa wymienione w zeszlym roku,krzyzaki przod i tyl nowe,zero luzu w ukladzie kierowniczym.Moglby byc przegub wew? jak sprawdzic czy jest uszkodzony?


Po codziennym sprawdzaniu wydaje mi się na 95 % że pękła ta sprężyna ( klisp) trzymająca łożysko oporowe przy widelkach, czasami jedynka ciężko wchodzi lub nie chce wejść wcale a innym razem wchodzi jak w masło, podczas jazdy lekko wcisnąć wcisnąłem pedał sprzęgła i objawy dokładnie takie same, czeka mnie chyba ZNOWU wyciągnięcie skrzyni:( chyba że dało by się ją założyć przez okienko w skrzyni , rączką niemowlaka czy długimi szczypcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze masz jakieś fatum nad tą skrzynią?dziwne ze to skrzypi deska rozdzielcza... choć, jak u mnie załącza się kompresor klimy to czuć na pedale sprzędła takie puknięcie....

path to faktycznie dziwne auto, coś trzeszczy, zgrzypi i ni z cholery nie mozna dojsc do tego co to bo wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie od 140km/h okulary w schowku zaczynają stukać :ball: . Tak po prostu ma być :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...