Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K12 lusterka ogrzewane


Panek_rulez

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wszystko gdzie szukałem mówi o wymianie lusterek z manualnych na elektryczne. Moje są elektryczne lecz kable od lusterka idą 3. Dotarłem do wiazki elektrycznej od strony samochodu i doprowadzone do lusterek jest 5 kabli.

Podpowiedzcie, jakie kroki moge uczynic aby lusterka grzały. Nie chcę dokładać mat grzewczych - wolę kupić lusterka z piecioma pinami, co poza tym trzeba jeszcze zrobić?

Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, skoro już odszukałeś kostkę z pięcioma pinami czy po załączeniu ogrzewania szyby tylnej na kostce na wolnych pinach, do których mata grzewcza podłączona będzie, pojawia się napięcie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, skoro już odszukałeś kostkę z pięcioma pinami czy po załączeniu ogrzewania szyby tylnej na kostce na wolnych pinach, do których mata grzewcza podłączona będzie, pojawia się napięcie, 

No patrz! Proste rozwiązania są najtrudniejsze ;) Nie mam mozliwosci dzis sprawdzic, ale teoretycznie jak myslisz zadziała? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, skoro masz elektryczne lusterka, to powinno zadziałać. A jeśli napięcia dodatniego nie będzie to sprawdź czy masa dochodzi i można dopiąć napięcie z przełącznika ogrzewania szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lusterka to za mało, potrzebna jest też instalacja w drzwiach - lub ręczne dodanie 2 kabli.

 

Ja na razie dodałem kable a jak bede miałokazję to przymierzę ogrzewane wkłady lusterek z megane 1 - wydaje mi sie ze sa identyczne jak w k12 :-)

 

Jak już grzebałem w aucie to zrobiłem puddle lamps :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lusterka to za mało, potrzebna jest też instalacja w drzwiach - lub ręczne dodanie 2 kabli.

 

Ja na razie dodałem kable a jak bede miałokazję to przymierzę ogrzewane wkłady lusterek z megane 1 - wydaje mi sie ze sa identyczne jak w k12 :-)

 

Jak już grzebałem w aucie to zrobiłem puddle lamps :-)

Pisałem że do lusterek dochodzi 5 kabli do wtyczki a od lusterek idą 3 :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Same lusterka to za mało, potrzebna jest też instalacja w drzwiach - lub ręczne dodanie 2 kabli.

Kolega Panek_rulez pisał, że przełoży całe podgrzewane i elektryczne lusterka więc nie będzie musiał dokładać kabelków bo one już będą w wiązce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do wiazki elektrycznej od strony samochodu i doprowadzone do lusterek jest 5 kabli.

 

Teraz rozumiem - jak wdać były różne opcje - u mnie brakuje kabli już w wiązce drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

wkłady pasują od logana  ten sam numer katalogowy co reno clio nissan micra k12 i logan tylko w serwisie różnica w cenie i to o 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...