Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ford Maverick '93 2,4+LPG -kilka pytań przed zakupem


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich. Jestem tu nowy i od pewnego czasu czytam i czytam.

Jutro jadę dokładnie oglądać Forda Mavericka z 1993. Auto jest od kumpla który jeździ z nami weekendami po hałdach (ja Poki co jako pasażer). Tym bardziej nie wydaje sie zeby auto miało byc mina.

Powiedzcie prosze:

- wisko tam jest? Bo juz zgłupiałem od czytania i oglądania ogłoszeń

- jak ostatnio jeździłem nim to ładnie napędy przepinal, reduktor działał na podjazdach i zjazdach. Ale slychac jakies dziwne odgłosy. Kumpel mowi ze to poduszka któraś. Natomiast na moja wiedzę (z osobówek) to poduszki dają efekt rzucania budą/silnikiem. Wydają tez jakies dźwięki?

Czy bardziej patrzeć pod katem łańcucha reduktora?

- rama- dał ja rok temu poprawiać na tylnym elemencie. Wstawali jakis kawałek solidnej blachy. Gdzieś jeszcze szukać problemu?

 

Za auto duzo nie chce bo 4000zl. Ja szukam auta do zabawy w sobotę i niedziele. Estetyka mnie nie obchodzi.

Dajcie znaka co jeszcze moge sprawdzić itd. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wisko

jaki to dokladnie dzwiek i kiedy wystepuje?

sprawdz mocowania budy do ramy(szczegolnie przy tylnym zderzaku) i podloge pod nogami kierowcy i pasazera jesli nie chcesz miec wody w srodku.

ogolnie za 4tys nie ma co wymagac ale strupa tez za to bym nie bral

na jakich oponach jest? bo jak chcesz pojedziec to warto zainwestowac w dobre gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp. Opony akurat sa fajne - kopia simexow.

Wrzucam foto auta

https://zapodaj.net/139d075faad7c.jpg.html

https://zapodaj.net/deaa3bfe1a51d.jpg.html

 

Jutro jadę go oglądać to i nagram ten dźwięk bo juz nie pamietam (śmiech) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...