Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary szyb Terrano II- gorąca prośba o pomoc


moreproductive

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!


Czy ktoś z właścicieli Terrano II mógłby pomierzyć dla mnie szyby w tym aucie? Niestety w necie nigdzie oprócz przedniej szyby i wymiarów ogólnych auta tego nie ma...


 


Prośba jest nietypowa ale jedziemy z Żoną na Islandię i wynajęliśmy terrano- będziemy w nim kimać, a niestety nie ma żadnych zasłonek. W czasie wyjazdu dzień trwa 22 godziny więc chcemy auto zaciemnić. Planuję wyciąć z tkaniny zaciemniającej zasłonki i dorobić przyssawki i zabrać to ze sobą na wyjazd.


 


Wiem, że łatwiej jest założyć maskę do spania na ryj ale już to kiedyś testowaliśmy i jest to dla nas niewygodne, wolę zabrać dodatkowe zasłonki ze sobą.


 


z góry dziękuję za pomoc!  :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary szyb bocznych mierzone od wewnątrz (cm): drzwi przednie: wysokość 49 górna krawędź 44, dolna 80; drzwi tylne 49x73; szyba boczna bagażnika 37x64; drzwi bagażnika 37x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Zabieram się za robotę :)

 

PS. Czy w ramach walidacji mógłbyś jeszcze podać rozmiar czołowej szyby? ok 140cm x 70cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiar zbliżony bo samemu ciężko

Góra-117cm,Bok-70cm,Dół mierzony w miejscu gdzie kończą się boki-143cm,jak byś chciał całkowite zaciemnienie to dołem jest dłuższa na środku-76cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego   moreproductive

 

Czemu nie czytasz wiadomości PW ?

Podałem Tobie na rysunkach wszystkie wymiary bocznych szyb łącznie z kątami narożników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...