Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ogrzewanie typu "Webasto" - HYDRONIC


eddred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem mam taki: kupiłem używanego Qashqaia, silnik 2.0 diesel, w dużej paczce dokumentów, faktur i rachunków (auto z Niemiec, więc to zrozumiałe) są rachunki i folder urządzenia do podgrzewania silnika? wnętrza? Hydronic. Nie ma natomiast żadnego pilota do tego ani innej naprowadzającej informacji. Natomiast są dwa ewidentnie dołożone przyciski po lewej stronie, pod regulatorem wysokości świecenia reflektorów.  Ma ktoś pomysł, jak dogrzebać się do jakichś danych, gdzie może być jakaś tabliczka znamionowa albo jak sprawdzić czy ten Hydronic w moim wozie jest? Napisałem do firmy z faktury, ale czy odpowiedzą na zapytanie o fakturę sprzed siedmiu lat - nie wiem... 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem mam taki: kupiłem używanego Qashqaia, silnik 2.0 diesel, w dużej paczce dokumentów, faktur i rachunków (auto z Niemiec, więc to zrozumiałe) są rachunki i folder urządzenia do podgrzewania silnika? wnętrza? Hydronic. Nie ma natomiast żadnego pilota do tego ani innej naprowadzającej informacji. Natomiast są dwa ewidentnie dołożone przyciski po lewej stronie, pod regulatorem wysokości świecenia reflektorów.  Ma ktoś pomysł, jak dogrzebać się do jakichś danych, gdzie może być jakaś tabliczka znamionowa albo jak sprawdzić czy ten Hydronic w moim wozie jest? Napisałem do firmy z faktury, ale czy odpowiedzą na zapytanie o fakturę sprzed siedmiu lat - nie wiem... 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Na fakturze nie napisano jaki to typ? Hydronic xxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być dołożony podgrzewacz płynu chłodzącego, aby zimą szybciej się nagrzał co jest wskazane dla silnika i kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturze nie napisano jaki to typ? Hydronic xxxx

No  właśnie nie, tylko w załączonym folderze zakreśiił ktoś (właściciel? oferent?) moc 5 KW. I to wszystko. A na stronie obok tak samo zakreślono pilota, jakby demonstrując, co się kupuje, ten model i tego pilota, nie sterowanie, na przykałd, telefonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem żadnej naklejki. Ale bardziej kumaty ode mnie znalazł w skrzynce bezpieczników, z lewej, dwie puste wiązki, co - jego zdaniem - wskazuje, że ktoś wyjął sterownik. Dlatego nie działa przycisk kontrolny tego grzania. Niedługo mam się zameldować u gościa, który zna grzanie Eberspaecher i  powinien się rozeznać. Dam znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...