Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klimatyzacja dziwne odgłosy


zaba111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos z kolegow spotkał sie z takim problemem.A wiec tak klmatyzacja chlodzi,tylko jest problem z dziwnym odglosem ,turkotem dobiegającym za panelu klimatyzacji po jej włączeniu.Na zewnątrz ten dzwiek dochodzi jakby z kompresora,tylko jest słabo wyczuwalny. Osłuchiwalem stetoskopem to ten dzwiek jest wyczuwalny też w rurkach przy grodzi silnika.Byłem już u paru fachowcow,jeden mówi że to nie od klimy zmieniłem pasek wieloklinowy, pompę wody sprawdzono rolki wszytko ok.Drugi spręzarka klimy do wymiany,kupiłem używkę to samo jeszcze głośniej,Moja jest w tej chwili w regeneracji i gośc zadzwonil i powiedział ze jest sprawna.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącznie klimy daje opór na pasku, ktory ja i inne sprzęty kreci, sprawdź sam czy cos na tym pasku nie ma wybitnego łożyska, rolki

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale to jest podobny dzwiek ,wzrasta z obrotami silnika .Ten filmik troszke za krotki by porownać i słabo słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale to jest podobny dzwiek ,wzrasta z obrotami silnika .Ten filmik troszke za krotki by porownać i słabo słychać.

Nagraj swój to porównamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj swój to porównamy

ok, a co masz podobny problem?

To jest to.

 

Fajnie słychać jak te mruczenie kończy sie wraz z wyłączeniem klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...