Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koszt OC


Mad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo powolutku przymierzam sie do 350z jako auto dodatkowe, najchętniej w wersji roadster. 

Pytanie do Was - ile mniej wiecej płacicie za OC swoich zetek z lat 03-05, kierowca powyżej 25 roku, prawo jazdy od 7 lat, brak szkód, pełne zniżki  :) niestety kalkulatory internetowe mam wrażenie że marnie działają, zwłaszcza, że nie mam realnych danych konkretnego auta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już mnóstwo takich tematów, jak jesteś poniżej 27 roku życia to zabulisz... jakich realnych danych auta potrzebujesz ? 3,5 L i tyle - kalkulatory działają dobrze - ceny są orientacyjne... np. ja płace 900 zł za OC+ AC+ Autoszyby24+NNW w Link4 przy założeniach max zniżek...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (26 lat) bez szkodowa jazda i 1600... za OC i NWW. 
Tylko jak na ten moment to chyba nie posiadam żadnych zniżek. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za roadstera zapłacisz prawie dwa razy więcej niż za zwykłego. 

Ja płacę za OC + AC + NNW + ASSISTANCE = 2800zł (z 60% zniżek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na tę chwilę kalkulatory mi wyliczają ok. 1400-2000 PLN za samo OC+NNW, fakt faktem 25 urodziny dopiero za kilka dni ale nie wiem czy to coś zmieni, miasto podaje rodzinne - mała miejscowość, domyślam się, że jak już przyjdzie co do czego to "swój własny" agent ubezpieczeniowy zrobi to nieco taniej, ale sumy z kalkulatora wychodzą spore :) w sumie dla Focusa 2008 rok diesel płacę OC + NNW okolo 700 PLN więc za zetkę wyjdzie pewnie 2 x tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi chyba 700 zl oc z AC 2100(AC dopiero pierwszy rok) chyba ale mam pełen pakiet na wszystko. Wszystko zależy jakie masz znajomości bo oprócz zniżek to też jest ważne i gdzie i u kogo. I zależy jaką kwotę Ci dadzą za Twój samochód, bo ja długo szukałem ,bo większość firm twierdziła że 2007 rok to jakieś 25 tyś zł max 30.....ale udało się ustalić co do złotówki tyle ile zapłaciłem.

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 po długich szukaniach , większość oferowała sporo sporo mniej w granicach do 30, czasem więcej 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w PZU ale to jakiś oddział u nas na Podkarpaciu , po prostu przez znajomości były długie rozmowy i w końcu i mi i jemu udało  się to wywalczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podoba Ci się wycena przez firmę ubezpieczeniową - co do 350 to bardzo możliwe :)

 

To trzeba skorzystać z usługi wyceny przez rzeczoznawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jednak wizyta rzeczoznawcy podbiła by mi wartość samochodu do ok 40tyś więc gra nie warta świeczki w przypadku mojego egzemplarza, który w DE zaczyna się od 70 tys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...