Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żółty trójkąt z wykrzyknikiem na wyświetlaczu


Gość Tekna131

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Qashqajka z 2013 i na górze wyświetlacza (obok temperatury na zewnątrz) wyświetla mi się CZASAMI ten żółty trójkącik z wykrzyknikiem w środku. Co on sygnalizuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on sygnalizuje ???

 

Zwraca uwagę, że na wyświetlaczu pojawiło się jakieś powiadomienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Żonie dziś na skrzyżowaniu zapalił się żółty trójkąt z wykrzyknikiem, bez żadnego innego komunikatu. Za chwile silnik zgasł. Po uruchomieniu (ręcznym) jechał dalej normalnie i trójkąt się już nie zaświecił. Dodam, że system start stop był wyłączony. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zaświecenia się kontrolki trzeba zwrócić uwagę na wyświetlacz komputera, z reguły jest opisane co się dzieje - np. ktoś odpiął pasy, temperatura spadła poniżej 3 stopni itd.

Zajrzyj do instrukcji, tam jest wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzi, że nie było żadnego komunikatu. No ale samochodem jeździ od niedawna, nie jest jeszcze z nim obyta, może nie zauważyła. Jak jechałem wczoraj, to wyskoczył mi komunikat właśnie o temperaturze. Dziwi mnie tylko, że silnik zgasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już Andrzej G wspomniał trzeba otworzyć instrukcję pojazdu , tam w rozdziale 2 zdaje się jest wszystko dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już Andrzej G wspomniał trzeba otworzyć instrukcję pojazdu , tam w rozdziale 2 zdaje się jest wszystko dokładnie opisane.

Racja, trzeba się zagłębić w instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...