Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

System audio Premium BOSE z 8 głośnikami


mmielczar1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Kilka dni temu nabyłem nowego Qashqaia prosto z salonu w Wersji Tekna + Pakiet Premium w którym znajduje się system wskazany w temacie. 

 

Szczere przyznam, iż nie weryfikowałem przy odbiorze czy ww. system działa, ponieważ nie był on priorytetem przy wyborze tego modelu auta.

 

Po kilku dniach eksploatacji, słuchania radia itd zwróciłem uwagę, że w sumie nie czuje jakiejkolwiek różnicy pomiędzy podstawowym nagłośnieniem w poprzednim aucie,a aktualnym gdzie mam sporej wielkości subwoofer w bagażniku :) Mam wrażenie, że działają wyłącznie głośniki z przodu auta.

 

Przekopałem instrukcję, jednak nie znalazłem jakichkolwiek wskazówek nt. ewentualnego indywidualnego podłączenia ww. systemu. 

 

Macie może jakieś pomysły c może być przyczyną ww. sytuacji oraz jak ją rozwiązać przed telefonem do sprzedawcy :) ?

 

Pozdrawiam Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w QQ, ale u mnie i nie tylko u mnie w BOSE, mam ukryte Menu serwisowe, włączamy silnik, wyłączamy radio, wciskamy seetings i kręcimy pokrętłem głośności dzwięku w prawo, dodatkowe opcje, jak kąty kamer, odległości, różne narzędzia diagnostyczne, jak np. test pojedynczo poszczególnych głośników, błędy, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie czuje jakiejkolwiek różnicy pomiędzy podstawowym nagłośnieniem w poprzednim aucie,a aktualnym gdzie mam sporej wielkości subwoofer w bagażniku :)

Też mam takie wrażenie, subwoofer jest a jakby nie było słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę Cię smucić ale to tylko namiastka. Bose to syf. z dobrą marketingową otoczką. Prawdziwe audio zlecasz fachowcom lub (jeśli masz pojęcie) instalujesz samodzielnie. Jestem audio purystą więc w każdym posiadanym samochodzie jaki zdarzyło mi się kupić i  nim poruszać fabryczne audio zawsze było demontowane i trafiało na allegro lub do śmietnika. Co do Bose to miałem Mazdę 6 - audiotragedia na czele z dowcipem w postaci suba w kole zapasowym. Niestety ludzie dają się nabierać na logotypy Bose, Bang & Olufsen, itp.  Prawda jest taka, że za kasę którą się dopłaca za logotypy można o wiele lepiej nagłośnić samochód we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...