Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana ceny ubezpieczenia z czasem? Albo jej brak :)


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że cena pełnego ubezpieczenia samochodu jest mniej więcej stała od nowości. Teraz minęły trzy lata już i tez płace podobną kwotę na ubezpieczenie co na początku.

Tez tak macie?

Kiedyś miałem przekonanie, że z czasem to jego wartość maleje wiec i cena ubezpieczenia powinna być niższa. Ale widzę, że tak wcale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe podwyżki robią swoje.

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ten rok ma być wyjątkiem.Ponoć minimalnie staniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy,bo za dwa tygodnie będę miał płacz i płać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglądało to tak, że po roku wartość auta spadła a ubezpieczenie jakoś nie bardzo...

poza tym ubezpieczyciel mocno poleciał w kulki i się musieliśmy rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu za trzyletnia Tekne (producja 2014, rejestracja styczen 2015) 1.6 dig-t zaplacilem za caly pakiet ubezpieczenia okolo 2450. I taka cene placilem mniej wiecej od poczatku. Czyli mimo uplywu lat nic cena ubezpieczenia mi sie nie zmieniala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto, wiek, przebiegi, garażowanie też robią swoje. To nie jest chyba takie proste. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie  fakt ma endecje rosnące z powodu podwyżek stawek ( 2,4-3,2 tys. zł ) ale .. nie tylko .. Ubezpieczyciele też myślą !  jak mamy nowe autko to go gorliwie pilnujemy, ostrożniej jeździmy a czasami nawet wybieramy bezpieczniejsze miejsca do parkowania, a z czasem .. odpuszczamy i jest większa szansa szkody - stajemy się gorszymi klientami ( wsparte informacjami od agentów ubezpieczeniowych) . Pozdrawiam

Edytowane przez GRZECH0TNIK PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ubezpieczenie w Generali (przez internet }. Pakiet OC i AC przy zniżkach 60% i dodatkowych 30% dla doświadczonych kierowców, przy najlepszej opcji ( bez udziału własnego, bez utraty wartości pojazdu w ciągu roku, naprawa także w ASO itd. ), z wartością pojazdu 72 tys. zł kosztowało mnie trochę poniżej 1900 zł. U dilera gdzie kupowałem pojazd rok temu, byłoby to prawie 2,5 tys. zł. ( tez w Generali, dodatkowo kontynuacja ), Konsultant Generali stwierdził, że jest to zupełnie inne ubezpieczenie i mimo, że nadal będę w Generali, muszą wypowiedzieć ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i niestety ale te Direct (przez Internet) nie są honorowane przez np. Leasigodawcow, więc ja mogłem sobie takowe w buty wsadzić. Tylko umowy bezpośrednie i to nie z wszystkich towarzystw, dodatkowo zniesienie udziału własnego/franczyzny/stała kwota itp. Te niestety muszą kosztować więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix - ja mam w rci leasing - i nie ma problemu z tym ubezpieczeniem - wypełniłem przez internet wniosek, skontaktowali się telefonicznie, dodali 5% - i poszło z właścicielem jako rci, a ja jako ubezpieczający - od 2 lat tak robię i nie ma problemu - wysyłam im na meila info, z polisą. Ubezpieczyciel, tylko pytał, czy w leasingu używam auto sam, jako samochód do domu. Co ciekawe po przejściu na direct - przyjechali na oględziny samochodu, choć wcześniej ubezpieczali przez salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dwa w leasingu BNP I GETIN i w nich  takie rzeczy nie przejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z innej beczki,teść ma skuterek ,którym już nie będzie jeździł,ale wyrejestrować nie może inaczej jak sprzedać,lub zezłomować,czy jak nie będzie jeździł to musi dalej opłacać OC czy w tym wypadku  zadziała wypowiedzenie bez opłacenia następnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...