Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup Almera 1.5 98km 2004r. ocena


hodas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić swojego drugiego Nissana. Wcześniej miałem Primerę i teraz rozglądam się z Almerą. Jutro jestem umówiony na obejrzenie ładnej Almery. Z tym, że nie pokoi mnie cena jak za ten rok i taki stan - niby idealny.

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś co do tego ogłoszenia? Może coś wychwycicie czego ja nie widzę. Albo ktoś zna akurat to auto?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-almera-1-5-lpg-sekwencja-4-drzwi-klima-okazja-wspomaganie-kier-salonowy-ID6zBbAl.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Jeśli ogłoszenie dodałem w złym dziale to przepraszam.

 

Za pomoc z góry serdecznie dziękuje. Każda rada co do tego samochodu będzie przydatna. Jak i info na co mam zwrócić uwagę. Sprzedawca jest na pewno handlarzem, sprawdzałem to. Ale twierdzi, że auto ma dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sprzedajacy ,że auto było serwisowane... pytanie czy w ASO w co wątpię. Pojazd z Polski więc w kziążeczce będą wbite przeglądy podczas gwarancji. Zobacz czy robiony był roczny przegląd nadwozia ( do 12lat powinien, aby zachować gwarancje na perforacje ktora się w 2016 skończyła.. ale to potwierdzi dobry stan nadwozia. 

Jak byś miał VIN to można zobaczyć czy coś padło na gwarancji , jak tam kampanie ( reflektory padały w tym modelu i była kampania  ). 

Po zdjeciu .. ładna jak na swoje lata.... ale to zdjęcia.. trzeba pomacać..posłuchać.. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. W oczy jedynie mi się rzuciło, że ma różne kołpaki i jakby meszek jakiś taki nowy:P Na pewno pojadę na stację diagnostyczna jak mi się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nieoryginalne Nissana. Sprawdź czy działa. Kołpaki faktycznie tylko 2 z Nissana.Sprawdź podwozie, jak tam korozja.Ciekawe co ciągnął na haku holowniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić swojego drugiego Nissana. Wcześniej miałem Primerę i teraz rozglądam się z Almerą. Jutro jestem umówiony na obejrzenie ładnej Almery. Z tym, że nie pokoi mnie cena jak za ten rok i taki stan - niby idealny.

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś co do tego ogłoszenia? Może coś wychwycicie czego ja nie widzę. Albo ktoś zna akurat to auto?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-almera-1-5-lpg-sekwencja-4-drzwi-klima-okazja-wspomaganie-kier-salonowy-ID6zBbAl.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Jeśli ogłoszenie dodałem w złym dziale to przepraszam.

 

Za pomoc z góry serdecznie dziękuje. Każda rada co do tego samochodu będzie przydatna. Jak i info na co mam zwrócić uwagę. Sprzedawca jest na pewno handlarzem, sprawdzałem to. Ale twierdzi, że auto ma dwa lata.

Miałem taką z tego samego rocznika i też sedan.W sumie to auto bezproblemowe z powazniejszych awarii to był uszkodzony,zapieczony hamulec ręczny i jeden raz w zimie przy -15 C zapiekło pierścienie tlokowe i almerka wylądowala na lawecie

W sumie silnik starszej generacji ale nie zawodził inna sprawa ,że używałem dobrego smarowania i regularną wymianę co 10000km

Była akcja Nissana na reflektory i  klapę bagażnika/regularniei rdzewiała a także bodajże w zeszłym roku nissan przysłał zawiadomienie ,żeby się zgłosić a dotyczyło to jeśli sobie przypominam poduszki powietrznej pasażera

Prawdziwe zużycie benzyny to 9 l w mieście ,w trasie ok 7,5

Zwróć uwage na podwozie -jeśli nie było konserwowane będzie rdza -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...