Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reflektory j11


Kooman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie  już ktoś w Kaśce całe Reflektory na ledowe,

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorry nie obraź się,ale pisz REFLEKTORY,tak jest poprawnie.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie już ktoś w Kaśce całe leflektory na ledowe,

I tak i nie.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-T5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MirekCC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na polski język, to o co kaman z tymi reflektorami?

mam zwykle klosze h11 i zastanawiam się na zakup led i podmianke ,

i co wymieniał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za wyminą lamp trzeba jeszcze przerobić wiązkę, halogenowa mają 6 pinów a ledy mają 7. Trzeba będzie przerabiać przewody z ipdm i bcm, dodatkowo potrzebny czujnik poziomowania świateł dołożyć oraz przeprogramować BCM i IPDM E/R. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam. Czy to przeprogramowanie to w aso robią tylko czy gdzie indziej daliby też radę? Tak się zastanawiam czy sobie nie przerobić. Tak z grubsza mi wyszło, ale nie mam pewności 100%, że w mojej wersji ten bcm jest taki jak w teknie. Tyle, że ja bazuje na schematach qq, a niestety nie wiem na ile pulsar jest podobny do qq. Wg schematów wygląda mi, że ten ipdm jest tam gdzie bcm. Nie studiowałem dogłębnie schematu ale wydaje mi się, że obwody can i zasilania lecą w większości przez te same podłączenia w wersji halogenowej i ledowej. Z instrukcji wynika też, że poziomowanie jest w lampach zintegrowane, a sygnały jak ma to lecieć są z odczytów z czujnika wysokości. Lampy można kupić za 1000-1400 zł, czujnik za 100 zł. A jakie mogą być koszty reszty i gdzie z tym iść. Czy jakby dostarczyć lampy i czujnik jakimś fachowcom to czy oni to przerobią? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o zamianie zwykłych soczewek z przedliftowych na takie same lampy tylko  z modelu po FL? Okablowanie pwoinno byc to samo, nie wiem jak kształt i mocowania.

2014.JPG

2018.JPG

Edytowane przez Tomaszwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem ze zderzakiem pewnie by podeszły....

Ciekawe czy maska jest inna,trzeba by gdzieś na szrot podjechać gdzie rozbieraja angliki i przymierzyć.

Ale wygląd by był już super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pasują.Chcąc zmienić trzeba zmienić cały pysk,błotniki zderzak maska..Na allegro znajdziecie cały komplet do zmiany...cena około 14 tys jeśli się nie mylę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zbyt duża ingerencja, myślałem, że same lampy podejda. A to może tył przypasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...