Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Opis bezpieczników


Gość akira
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada opis bezpiecznikó zrowno tych ktore znajdują sie w kabinie jak i tych które są pod maską łącznie z przekaznikami.Znalazlem szukajką ale do Sunny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Da rade zaktualizować tego linka albo wstawić ten opis bezpieczników? Potrzebuje dowiedzieć się który to będzie bezpiecznik od zegarka i oświetlenia wnętrza - micra k11 rok prod . 94 ps. bezpieczniki nie są podpisane numerami więc najlepsze byłoby foto.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka oczywiście opisu bezpieczników ;). A jeśli zegarek nie podświetla, to raczej żarówka ;). Przy oświetleniu wnętrza też sprawdź żarówkę (oprócz bezpiecznika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, te opisy bezpieczników tyczą się wersji z 93r, a ma może ktoś polski opis bezpieczników z wersji po liftingu (99r)??? Poza tym może ktoś by wrzucił link "działąjący" do starszej k11 - może dojdę po nazwach:-) Ale z tego co widze to w wersji po lifcie jest mniej bezpieczników - któe więc przejęły funkcję tych brakujących?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Potrzebuję informacji który to będzie bezpiecznik od ogrzewania tylnej szyby..dobrze szukam czy to może jest w innym miejscu..? To może ten RR DEMIST . ?? Aha MICRA 93 r.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Alina Kozłowska

Mam prośbę. Od niedawna jestem właścicielką nissana micry k11 rocznik 93, bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu angielskich nazw (skrótów) opisu bezpieczników. W moim samochodzie nie działa lampa przeciw mgielna tylna, po wciśnięciu włącznika na desce rozdzielczej nie zapala się pomarańczowe światełko kontrolki. Bardzo proszę o podanie gdzie znajduje się przekaźnik i który bezpiecznik zabezpiecza tą funkcję. Dalszym problemem jest niedziałające światło cofania (sprawdziłam żarówkę, jest dobra). Proszę o podanie, gdzie znajduje się włącznik światła cofania i który bezpiecznik zabezpiecza tą funkcję i czy jest jakiś do tego przekaźnik. Bardzo proszę o pomoc wszystkich mających jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Pozdrawiam Alina.

 

[ Dodano: Wto 17 Mar, 2009 19:46 ]

Witam wszystkich chętnych do pomocy. Kolejnym pytaniem z jakim zwracam się do użytkowników forum nissan jest: proszę o podanie mi informacji dotyczących ilości w litrach oleju do silnika. Jestem nową użytkowniczką micry k11 i stanęłam przed problemem zmiany oleju w silniku. Ile oleju wchodzi do silnika micry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrInGeLs
Mam prośbę. Od niedawna jestem właścicielką nissana micry k11 rocznik 93, bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu angielskich nazw (skrótów) opisu bezpieczników. W moim samochodzie nie działa lampa przeciw mgielna tylna, po wciśnięciu włącznika na desce rozdzielczej nie zapala się pomarańczowe światełko kontrolki. Bardzo proszę o podanie gdzie znajduje się przekaźnik i który bezpiecznik zabezpiecza tą funkcję. Dalszym problemem jest niedziałające światło cofania (sprawdziłam żarówkę, jest dobra). Proszę o podanie, gdzie znajduje się włącznik światła cofania i który bezpiecznik zabezpiecza tą funkcję i czy jest jakiś do tego przekaźnik. Bardzo proszę o pomoc wszystkich mających jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Pozdrawiam Alina.

 

[ Dodano: Wto 17 Mar, 2009 19:46 ]

Witam wszystkich chętnych do pomocy. Kolejnym pytaniem z jakim zwracam się do użytkowników forum nissan jest: proszę o podanie mi informacji dotyczących ilości w litrach oleju do silnika. Jestem nową użytkowniczką micry k11 i stanęłam przed problemem zmiany oleju w silniku. Ile oleju wchodzi do silnika micry?

 

 

 

 

dołączam sie do proźby bo tez nie dziala mi przeciwmgielne z tyłu nie przeszkadza to w sumie ale wypadało by naprawic... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alina Kozłowska

W mojej mikrze k11 rocznik 93 bezpieczniki w kabinie pojazdu wyglądają jak na załączonym zdjęciu. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu nazw angielskich i przypisaniu im nazw polskich. Jednocześnie proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny niedziałania światła cofania (żarówka jest dobra) oraz braku światła przeciwmgielnego tylnego (po wciśnięciu klawisza nie zapala się pomarańczowa kontrolka i nie świeci się światło tylne). Proszę o pomoc w zlokalizowaniu przekaźnika i bezpiecznika do tego światła. Jeżeli na forum jest użytkownik podobnego pojazdu to proszę o podpowiedzenie jakie przekaźniki i bezpieczniki znajdują się pod maską pojazdu w komorze silnika. Pilnie czekam na pomoc i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwmgielne tylne bezpiecznik RR FOG LAMP.

Opis podany przez ABT jest bardzo akuratny, przy czym 1 masz po prawej na dole, 14 po lewej na dole (trzeba obrócić obrazek ;) ).

Możesz też sprawdzić po kolei wszystkie bezpieczniki - wyciągaj po jednym i wkładaj z powrotem, obok bezpieczników powinnaś mieć do tego wygodny chwytak - przepalony bezpiecznik ma przerwany widoczny kawałek drucika ;).

Pod maską masz przekaźniki od wentylatora chłodnicy (ten duży wiatrak pod maską z przodu - zwykle żółty, ale niekoniecznie); od jakiegoś sterowania silnikiem i ewentualnie od abs, klimatyzacji i czegoś tam jeszcze - ale np. u mnie w skrzynce przekaźników pod maską są tylko dwa przekaźniki).

Pod maską są też bezpieczniki - przed akumulatorem - polski opis podany przez ABT :D.

Światło wsteczne może Ci nie działać ze względu na bezpiecznik lub awarię czujnika światła wstecznego w skrzyni (wyszukiwarka -> czujnik wstecznego; szukaj wszystkich słów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę otworzyć dołączonej do postów grafiki? Po kliknięciu na odnośnik mam tylko małw okienko i kręcące się w nim kółeczko, w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...