Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lakier na primerach


Gość kazek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rysa do podkladu - nie usuniesz tego domowymi sposobami - chyba ze masz w domu pistolet i kompresor to wtedy tak:)

Jak pisal kolega wyzej tylko malowanie - moze nie calego elementy - choc by bylo najlepiej, ale sprytny lakiernik powinien dac sobie rade ladnie cieniujac tylko ten kawalek. Na jakim elemencie ci sie ktos podpisal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysa do podkladu - nie usuniesz tego domowymi sposobami - chyba ze masz w domu pistolet i kompresor to wtedy tak:)

Jak pisal kolega wyzej tylko malowanie - moze nie calego elementy - choc by bylo najlepiej, ale sprytny lakiernik powinien dac sobie rade ladnie cieniujac tylko ten kawalek. Na jakim elemencie ci sie ktos podpisal ?

 

 

Hmmm.... No to cool :/

 

Mam zarysowane drzwi od strony kierowcy, pod lusterkiem i tylnie drzwi od strony kierowcy, kilka centymetrow pod szyba.

 

Chyba zglosze to ubezpieczalni, niech sie martwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mam primere P11, 2000rok. ,znam historie auta bo jeżdziło w rodzinie a teraz ja je mam(nie było tłuczone)......pojawiła sie rdza na lewym nadkolu. to jusz zrobiłem i jeszcze pojawiła się rdza już troszkę większa na kopułach od amortyzatorów przednich, po otwarciu maski widać kopuły jak na dłoni. Moje pytanie jak z podwoziem ,co prawda chyba jeszcze mam zdrowe bo sprawdzałem .ale chciałem znać opiniee innych.i czy można samemu jakoś zakonserwować podwozie i czym najlepiej..... rafla888@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Temat rdzy to niestety u mnie ciężka sprawa...

ogólnie mam do roboty niemal wszystkie elementy ...

Mysle nad kupnem całych elementów w kolorze samochodu mam nadzieje że nie bedę musiał następnie malować auta no ale zobaczymy...

jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...