Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ksiazka serwisowa PL


Gość lukaszs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE-PANOWIE o żadnej kasie niema mowy ale każdy z was będzie mi wisiał flaszke i jak się spotkamy to wypijemy co nieco a wracając do książki jeśli ktoś niema drukarki lub skanera mogę zrobic gotową książkę tylko to w póżniejszym terminie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu nie czytałem wszystkich postów i mam nadzieje, że nie dubluje..

Polecam strone

 

www.nissan4u.com

 

są tam wszystkie rysunki, nry części przydatne przy demontażu/wymianie dla wszystkich roczników i wszystkich modeli nissana

 

Z pozdrowieniami

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu nie czytałem wszystkich postów i mam nadzieje, że nie dubluje..

Polecam strone

 

www.nissan4u.com

 

są tam wszystkie rysunki, nry części przydatne przy demontażu/wymianie dla wszystkich roczników i wszystkich modeli nissana

 

Z pozdrowieniami

Daniel

 

Już ktoś to kiedyś zapodał, ale to nie przeskadza. Nieraz ciężko dojść do czegoś na forum, więc warto przypominać co jakiś czas.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od paru dni posiadam X-Traila. Nie działają światła awaryjne. Czy mogę prosić o przysłanie książki po polsku ? Mój mail jlegowik@aol.com . Bardzo byłoby to pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !!

Od wczoraj jestem posiadaczem autka . Byłbym wdzięczny za instrukcję użytkowania, a jak czytałem wyżej takowa krąży pomiędzy dobrymi ludżmi .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez jestem nowy na forum .prosba o instrukcje obslugi po polsku (mam po francusku i z neta zciagnalem po ang)bylo by super jak ktos by mi przeslal z gory dziekuje i pozdrawiam ( mail swim32@wp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marekszuba

<!--QuoteBegin-wozik+--><div class='quotetop'>QUOTE (wozik)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Skąd: Tarnobrzeg

 

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 10:12

Witam

poszukuję instrukcji w języku polskim do X'a 2005r T30 2,2 dci. Czy Ktoś posiada i może udostępnić najlepiej pełną lub moze w<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

czesc mam instrukcje obsługi i książke gwarancyjną po polsku do T30 z 2003 roku

Jeśli jeszcze posiadasz ten plik z instrukcją do T30 w języku polskim bardzo byłbym wdzięczny za przesłanie na adres aluchna@wp.pl lub marekszuba55@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Poszukuję instrukcji obsługi do nissana x-trail z rocznika 2004 2.2dci. Bardzo proszę o wysłanie na adres fans_20@o2.pl

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam ja tez jestem nowy na forum .prosba o instrukcje obslugi po polsku do T30 bylo by super jak ktos by mi przeslal z gory dziekuje i pozdrawiam ( januszleputa@interia.pl

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość robertos78

Witam

jestem swiezo upieczonym wlascicielem x z 2004/2005 2,2 dci i jesli byloby to mozliwe to prosilbym o przeslanie instrukcji obslugi w jez. polskim na adres robercik.d@gmail.com.

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość maroteska

czesc mam instrukcje obsługi i książke gwarancyjną po polsku do T30 z 2003 roku

 

Poproszę tą instrukcją obsługi na emila - maroteska(małpa)o2.pl

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Chętnie również przyjmę taką książeczkę do poczytania. Od dziś stałem się posiadaczem X-Traila. Chciałbym go troche bliżej poznać.

 

 

Jak ktoś mógłby przesłać to byłbym zobowiązany zaq25(małpa)interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Panowie żaden z zamieszczonych wcześniej linków nie działa. Proszę więc o link do ściągnięcia książki serwisowej do T30 lub przesłanie na adres mailowy: adammiodek@onet.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeżeli chcecie instrukcje obsługi a nie książkę serwisową (to dwie różne sprawy) to mogę zapodać.

Poproszę tylko o adresy mail (w PW) jakiemu udostępnić zasób z dysku google (55MB w PDF).

po udostępnieniu odpowiem w PW, że można pobierać. a nawet chyba dysk wyśle powiadomienie na mail że zostało udostępnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...