Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy przednie Terrano II 1993


Gość pollub1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość zamontowania innych lamp przednich do Nissana Terrano II z 1993 r.

Tak oczywiście w miarę po najniższych kosztach,bardzo proszę o pomoc. Dodam że jestem pierwszy raz na tym forum i proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość afromen3

Istnieje: nissan suny 94 r' do swojego nissan terrano 2' 94 r wsadziłem po niewjelkich przeróbkach blacharskich (delikatnie powjększyć otwór po starych lampach i pokombinować z zaczepami) koszt nowej lampy do suny to 100zł a do terrano 1100 warto sie troche pomęczyć,dodam że jak ktoś nie wje że były wymieniane lampy to nie do poznania

 

[ Dodano: Sob 14 Lut, 2009 12:23 ]

Dodam jeszcze że byłem na przeglądzie z nowymi lampami,gość mi je ustawił i nawet sie nie zjażył że są nie orginalne A tak swoją drogą to nie wjem dlaczego do terrano są takie drogie lampy gdzie od SUNY są praktycznie identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki :> właśnie o coś takiego mi chodziło,zaraz się biorę za szukanie lamp.A że

orginalne są drogie to i mnie zastanawia, przecież tych Nissanów Terrano II jest od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

jak lampy całe, to można szkła z pasatta b3 wkleić, 12zl sztuka wyglądają idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Szukam uszkodzonych, zbitych itp reflektorów do Terrano 93. W celu podjęcia próby przeróbki na soczewkowe.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...