Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Numery ramy i nadwozia VIN gdzie szukać


Gość rex991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam problem ze znalezieniem numerow nadwozia i ramy w moim terrano1 rok 1990 ,podobno ramy jest za przednim prawym kolem ale nic nie ma, prosze o pomoc i dokladny opis gdzie sa te numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerów ramy to zapewne już nie znajdziesz :D Lata korozji i tony konserwacji robią swoje.

 

Numer nadwozia jest w komorze silnika, na takiej blaszce na prawym błotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofs

Numery (przynajmniej w Terrano II) są po prawej stronie na zewnętrznej ściance ramy, bardziej środek, choć faktycznie bliżej prawego nadkola. Może w Terrano I jest podobnie. Są słabo wybite, ale jeśli wyczyścisz starą konserwację i przyjrzysz się bardzo dokładnie, to może je znajdziesz. Ramę możesz sobie później maznąć jakąś konserwacją oprócz numerów oczywiście.

Może nie będzie tak źle, jak pisze Slayer17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka jest ,numery sa ,a na ramie ni czorta rama nie byla konserwowane bo auto rok temu sprowadzilem z Niemiec,chcialem teraz ja zakonserwowac bo ruda i jazda po błotku swoje zrobilo,a numery planowalem jakos zabezpieczyc a tu masz martwie sie czy nie bede mial problemów na przegladzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofs

Można też polecieć w kulki i powiedzieć - Panie, ja się nie znam, a auto kupiłem od kolegi i nie sprawdzałem. Jak diagnosta nie znajdzie numeru, to co z niego za spec ? Albo wysłać dziewczynę lub żonę na przegląd... autka oczywiście :D To najczęściej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś strażnicy graniczni UA szukali numerów ramy, że niby auto kradzione. Siedzieli pod kanałem tak chyba pół godziny, po czym oskarżyli mnie, że nie mam numerów na ramie.

 

To ja podszedłem do nich i powiedziałem, żeby sobie sprawdzili na służbowym UAZ-ie czy tam mają.

 

Po 10 min. przynieśli mi dowód rejestracyjny i życzyli szerokiej drogi :D (ale stracha niezłego miałem wtedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery sie znalazly sa na ramie na prawej podłuznicy,od gory, a nie jak w terrano2 z boku sa widoczne po otwarciu maski,ponizej alternatora,to dla tych którzy jak ja oskrobali cala rame a one byly na wierzchu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Numery sie znalazly sa na ramie na prawej podłuznicy,od gory, a nie jak w terrano2 z boku sa widoczne po otwarciu maski,ponizej alternatora,to dla tych którzy jak ja oskrobali cala rame a one byly na wierzchu biggrin.gif

 

 

A mnie tam nie ma 1993 rok Terrano 1 !!!! Gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podłużnicy w kom. silnika mniej więcej pod akumulatorem, widoczne z góry, a w ogóle to należałoby się przywitać najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...