Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcje serwisowe NISSAN Qashqai


LLC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dostałem dziś zaproszenie na akcję serwisową. Listem poleconym wysłanym z Czech;) Nieźle...

 

Meritum:

"Może dojść do poluzowania się nakrętki pokrywy przekładni kierowniczej, która ustala wałek przekładni w jej obudowie. Zaistnienie takiej sytuacji może doprowadzić do wystąpienia luzu i hałasu w układzie kierowniczym. Jeśli usterka nie zostanie usunięta i samochód będzie dalej eksploatowany to w skrajnym przypadku może dojść do utraty możliwości kierowania pojazdem"

 

Może uda mi się dojechać do serwisu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dziś zaproszenie na akcję serwisową. Listem poleconym wysłanym z Czech;) Nieźle...

 

Meritum:

"Może dojść do poluzowania się nakrętki pokrywy przekładni kierowniczej, która ustala wałek przekładni w jej obudowie. Zaistnienie takiej sytuacji może doprowadzić do wystąpienia luzu i hałasu w układzie kierowniczym. Jeśli usterka nie zostanie usunięta i samochód będzie dalej eksploatowany to w skrajnym przypadku może dojść do utraty możliwości kierowania pojazdem"

 

Może uda mi się dojechać do serwisu;)

Witam, ja też dostałem zaproszenie na akcję serwisową ale byłem na niej już przed jego otrzymaniem. Czynności związane z akcją zajmują około 30 minut. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostka:

 

Spółka Renault Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,

że niektóre samochody modelu Koleos mogą stwarzać zagrożenie dla

bezpieczeństwa.

Przedsiębiorca poinformował, że w autach modelu Koleos, wyprodukowanych do

21 sierpnia 2009 r. w Korei Południowej istnieje prawdopodobieństwo

odkręcenia się nakrętki mocującej kolumnę kierownicy do przekładni

kierowniczej. Dłuższe użytkowanie samochodu z takim defektem, który objawia

się hałasem w układzie kierowniczym, może doprowadzić do odłączenia się

kolumny kierownicy od przekładni kierowniczej.

Na rynku polskim sprzedano 883 egzemplarze tego modelu. Przedsiębiorca

zobowiązał się do listownego poinformowania właścicieli ww. samochodu o

zagrożeniach i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na

koszt przedsiębiorcy zostanie zamontowany pierścień blokujący nakrętkę

mocującą kolumnę kierownicy do przekładni kierowniczej.

 

wiedziałem że to brat Qashqai'a ale nie sadziłem ze do tego stopnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dziś zaproszenie na akcję serwisową. Listem poleconym wysłanym z Czech;) Nieźle...

 

Meritum:

"Może dojść do poluzowania się nakrętki pokrywy przekładni kierowniczej, która ustala wałek przekładni w jej obudowie. Zaistnienie takiej sytuacji może doprowadzić do wystąpienia luzu i hałasu w układzie kierowniczym. Jeśli usterka nie zostanie usunięta i samochód będzie dalej eksploatowany to w skrajnym przypadku może dojść do utraty możliwości kierowania pojazdem"

 

Może uda mi się dojechać do serwisu;)

Też dostałem , a wcześniej wysłałem maila, prosili o telefon, podałem i na odpowiedź z serwisu czekam już ponad 2 tygodnie więc ich będą ponaglał. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam QQ ale będąc w ASO Polody dowiedziałem się ,że nowy ich serwis kolo Plazy na Mieszka I już działa.Wreszcie będzie bliżej.Jak ktoś ma tę kampanie do wykonania a jest z Poznania to pewnie go to zainteresuje.Telefon z ich strony do nowego serwisu:

- 061 825 50 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostka:

 

Spółka Renault Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,

że niektóre samochody modelu Koleos mogą stwarzać zagrożenie dla

bezpieczeństwa.

Przedsiębiorca poinformował, że w autach modelu Koleos, wyprodukowanych do

21 sierpnia 2009 r. w Korei Południowej istnieje prawdopodobieństwo

odkręcenia się nakrętki mocującej kolumnę kierownicy do przekładni

kierowniczej. Dłuższe użytkowanie samochodu z takim defektem, który objawia

się hałasem w układzie kierowniczym, może doprowadzić do odłączenia się

kolumny kierownicy od przekładni kierowniczej.

Na rynku polskim sprzedano 883 egzemplarze tego modelu. Przedsiębiorca

zobowiązał się do listownego poinformowania właścicieli ww. samochodu o

zagrożeniach i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na

koszt przedsiębiorcy zostanie zamontowany pierścień blokujący nakrętkę

mocującą kolumnę kierownicy do przekładni kierowniczej.

 

wiedziałem że to brat Qashqai'a ale nie sadziłem ze do tego stopnia ;-)

 

...i tu sie mylisz, bo to taki X-Trail ( brzydszy, ale chyba jednak wygodniejszy ) - który też ma ta samą kampanie ;)

(+ nakretke czujnika poziomu paliwa)- to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tu sie mylisz, bo to taki X-Trail ( brzydszy, ale chyba jednak wygodniejszy ) - który też ma ta samą kampanie ;)

(+ nakretke czujnika poziomu paliwa)- to tak na marginesie

 

sorry ale wszystkie źródła podają że koleos to bliźniak qashqaia, np: http://www.auto-swiat.pl/wydania,Renault-Koleos-Brat-Qashqaia,20327,1.html

wygląda tak samo jak Qashaqi w każdym razie,

 

 

ps. a czy xtrail brzydszy czy nie to już sprawa dyskusyjna, mi się XT o wiele bardziej podoba, ale ja potrzebowałem samochód miejski a nie do lasu :-)

Edytowane przez kristo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko... Czy po wizycie w serwisie w związku z tą akcją serwisową wpisywali wam coś w książkę czy tp? Bo ja nie mam żadnego świstka,że cokolwiek mi robili odnośnie akcji...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po akcji serwisowej w warszawskim Odysseyu podpisywałem oświadczenie że wiem że przeprowadzono naprawę w związku z tą akcją. Do serwisu zgłosiłem się sam w związku z uciążliwymi stukami w układzie kierowniczym występującymi od nowości czyli od kwietnia, opaskę założono przy okazji i z inicjatywy serwisu ponieważ auta nie było podobno na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Czy po wizycie w serwisie w związku z tą akcją serwisową wpisywali wam coś w książkę czy tp? Bo ja nie mam żadnego świstka,że cokolwiek mi robili odnośnie akcji...Pozdrawiam

Mnie też nic nie wpisali a "akcję" załatwiałem przy okazji przeglądu. Jedynie co to dali mi do podpisania to drugie zlecenie związane z akcją (przegląd to było pierwsze)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko na zleceniu napisali "Akcja serwisowa przekładnia kierownicza" i tyle. W książce nic nie zaznaczyli a jak zapytałem dlaczego, to odpowiedzieli inteligentnie " Bo nie ma gdzie". Ponoć odnotowują to w centralnym komputerze ale licho tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...