Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

możliość odtwarzania teledyksów na nissan connect


Gość kamilkatowice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jest możliość tak skonfigurowania nissan coccect, abym mógł odtwarzac na nim teledyski??

 

Wydaje mi sie, ze to raczej nie mozliwe... chociaz skoro wyswietla kolorowy obraz podczas cofania to powinna byc mozliwosc ogladania filmow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

Wydaje mi sie, ze to raczej nie mozliwe... chociaz skoro wyswietla kolorowy obraz podczas cofania to powinna byc mozliwosc ogladania filmow.

 

Pewnie że tak, wystarczy tylko za samochodem ustawić telewizor z ustawionym kanałem muzycznym np MTV i włączyć wsteczny. UWAGA: Żeby było słychać dźwięk należy otworzyć okna w samochodzie. Opcja ta działa tylko dla QQ z kamerą wsteczną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, wystarczy tylko za samochodem ustawić telewizor z ustawionym kanałem muzycznym np MTV i włączyć wsteczny. UWAGA: Żeby było słychać dźwięk należy otworzyć okna w samochodzie. Opcja ta działa tylko dla QQ z kamerą wsteczną !

dobry tekst... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak osoby nie mające nic do powiedzenia zwiększają ilość postów i ich niemerytoryczne komentarze, powodują wzrost w rankingach i stają się NIEROZGARNIĘTYMI Nissanmaniakami.

Jeśli admin czyta takie bzdury to niech je wywala z liczby postów użytkownika, bo później nowi widzą takiego "doświadczonego" i bezkrytycznie przyjmują jego wypowiedzi.

 

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem- dla przypmnienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja słyszałem, że można. Nie daje rady tylko odtwarzać klipów typu xxx ;) hehe..

 

Pozdrawiam

 

Skoro tak to nagrywam dzisiaj CD z jednym filmem w przeróżnych formatach. Poświęcę się i sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +2qq_komar

Witam,

Kolego Sceptyk pożartować można, nie bądźmy tacy sztywni ;). Po za tym swoją wypowiedzią też sobie podbijasz licznik. Mi nie zależy na "randze" na forum tylko na kontakcie z ludźmi, którzy wiedzą więcej niż ja.... i koniec tematu jak dla mnie :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

I tak osoby nie mające nic do powiedzenia zwiększają ilość postów i ich niemerytoryczne komentarze, powodują wzrost w rankingach i stają się NIEROZGARNIĘTYMI Nissanmaniakami.

Jeśli admin czyta takie bzdury to niech je wywala z liczby postów użytkownika, bo później nowi widzą takiego "doświadczonego" i bezkrytycznie przyjmują jego wypowiedzi.

 

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem- dla przypmnienia. ;)

Dziękuje za przywołanie do porządku - już więcej nie będę (chyba, że znowu nie wytrzymam). Jedyne co mam na usprawiedliwienie,to, to że zauważyłem ze na naszym (moim i Twoim Kolego sceptyku) forum ogólnie jest nudno i chciałem nieco rozweselić towarzystwo. Zawsze możesz mi wystawić negatywną ocenę wypowiedzi więc proponuje zanim będziesz ponownie kogoś próbował obrazić używaj tego narzędzia aby dać upust nagromadzonym negatywnym emocjom.

Pozdrówka w ciężkie grypowe czasy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszedłem za daleko, ale jak chcę się czegoś dowiedzieć to szkoda mi czasu czytać niemerytoryczne komentarze.

 

Sprawdziłem, czy inne pliki niż muzyczne są odtwarzane. Wsadziłem pendrive'a z plikami mpeg, 3GP, NeroMediaPlayer media files i jpeg (i dużo innych "niemedialnych"). Znalazł USB, ale nie widział żadnego z tych plików. Gdy podłączyłem pendrive'a z plikami muzycznymi mp3 znalzał USB i od razu zaczął odtwarzać.

 

Trzeba kupić przyczepę na telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...