Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi Nissan Primera P11


P11DK

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady ludzi którzy smigają na większych niż standardowe felgi w swoich Nyskach.

 

Mam zamiar kupić felgi i sa jedne do wyrwania/ powód sprzedazy to to że gość źle dobrał rozmiar felgi do swojego auta.

 

Czy rozmiar 205/40 R17 przypasuje do Nissana Primery P11 z 1997 roku 5d, 2.0 benzynka?? Zawias auta fabryczny.

 

Niestety na dzień dziesiejszy nie znam ET felgi. Dlatego kieruję kolejne pytanie - jakie ET musiałoby być aby wsio zabanglało?

 

z GÓRY DZIEKUJĘ ZA POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady ludzi którzy smigają na większych niż standardowe felgi w swoich Nyskach.

 

Mam zamiar kupić felgi i sa jedne do wyrwania/ powód sprzedazy to to że gość źle dobrał rozmiar felgi do swojego auta.

 

Czy rozmiar 205/40 R17 przypasuje do Nissana Primery P11 z 1997 roku 5d, 2.0 benzynka?? Zawias auta fabryczny.

 

Niestety na dzień dziesiejszy nie znam ET felgi. Dlatego kieruję kolejne pytanie - jakie ET musiałoby być aby wsio zabanglało?

 

z GÓRY DZIEKUJĘ ZA POMOC.

Witaj Powiem tam Mistrzu :) Miałem w GT z tyłu 225/45/16 i na sportowej sprężynie Eibacha i amortyzatorze Monroe bylo tak ze reka na płask wchodziła ale nic nie dobijało, tylko, że miałem zaklepane ranty, później te kółka zalożyłem do WP11 i na nie sportowym zawieszeniu z niepodgniętymi rantami tarło jak pupą po rżysku :) nawet samemu... i włąsnie dziś zaginałem ranty aby jak będzie wiosna można było pojeździć. pewnie z 205/40/17 będzie lepiej bo i opona węższa ale nie wiem czy 17 cali nie potrzebuje klepania rantów i twardszego zawiasu. tyle ode mnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET od 35 do 42 i będzie ok. Dla potwierdzenia http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/6440-felgi-i-et-rozstaw-rub/

205/40/17 będzie pasować lecz przy seryjnym zawiasie może być trochę duża szczelina między oponą i nadkolem.

duża szczelina??? Napewno mniejsza niż przy 15", chyba że o czym innym myślimy. MNie tylko nurtuje to jakie musze mieć konkretne ET aby nie było problemu z 17" na seryjnym zawiasie.

Przestudiuje linka, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wlasnie wczoraj zalozylem do nissana primerki P10 - 205/40 R17 wszystko na seryjnym zawiasie i lezy idealnie ! wczesniej mialem orginalne 14" i te nowe sa prawie tak samo wysokie jak te 14" nic nie obciera nic nie trze - malo tego w nadkolach z przodu mam tyle miejsca u gory ze moge wlozyc wyzsze oponki np profil 45 - bede musial wlozyc sprezynki obnizajace zeby zmniejszyc troszke przeswit. i teraz najwazniejsze mam ET-40 i do tych kol o takim rozmiarze jak twoje i moje moim zdaniem ET-40 jest idealne - nic nie wystane poza blotniki jest na rowni tak jak powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...