Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Żarówka do podświetlenia popielniczki


yogi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano pojechałem do serwisu Nissana aby się dowiedzieć o cenę żaróweczki podświetlenia popielniczki .

Cenę jaka usłyszałem ścięła mnie z nóg ok.100PLN

To chyba jakiś żart za kawałek plastiku z żaróweczką.

Oczywiście jest to towar na zamówienie.

Chciałem ją kupić ale w jakiejś normalnej cenie czyli 20PLN a nie za 100PLN.

Chyba pozostanę przy nie podświetlonej popielniczce.

Pozdrawiam

Yogi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW troche sobie liczą za żarówkę :shock: Ostatnio też wymieniałem w popielniczce podswietlenie i pojechałem do sklepu elektronicznego i coś mi dobrali. Trzeba wylutować starą zarówkę i wlutować nową. Nie udało mi się znaleźć oryginalnej i mam trochę mniejszą (wielkością i mocą), ale ładnie świeci i kosztowała chyba 50gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką moc ma ta żarówka bo nie chciał bym kombinować od tak sobie . U mnie niestety niema już żarówki tylko pozostały dwa druciki. Dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) u mnie miała moc 1,2W dobrze że nie zostałeś w serwisie :) następnym razem pytaj na forum przed serwisem. pozdr.oni mają ceny nie z tej ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Czy zapalniczka (symbol papierosa z dymkiem) powinien być podświetlany? Jeśli tak to jak się to cudo rozbiera zeby wymienic żarówkę?

tak powinna być podświetlona na niebiesko (przynajmniej u mnie tak świeci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o ktore podswietlenie chodzi??

1. Podswietlenie popielniczki (chodzi o popielniczke pod mala klapka P-11)

2. Podswietlenie schowka za popielniczka(zarowka zamontowana jest u gory??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

no wiec u mnie to wyglada tak: sama zapalniczka(element ktory wyciagamy by przypalic faje) nie jest podswietlany, natomiast obudowa zapalniczki(gnizado)ma kolorowa obraczke ktora jest podswietlana z zarowki zamontowanej nad gniazdkiem schowanym w konsole:) mam nadzieje ze ktos cos zrozumie z tego co napisalem:/ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Cześć, zabrałem się ostatnio za naprawę wszystkiego, co względnie u mnie nie działa. Doszedłem do podświetlenia popielniczki i pojawiło sie pytanie: czy żarówkę idzie jakoś wyjąć z tej plastikowej obudowy, czy trzeba szukać całości? Z postów wyżej wynika, że trzeba ją wylutować, jeżeli nie chce się szukać oryginału, ale żeby coś wylutowywać trzeba mieć do tego dostęp - tutaj jest wszystko otoczone plastikiem... A może po prostu trzeba ją na siłę wypchnąć?

Dzięki wielkie :)

post-55906-0-99081300-1339057743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że siedzi ona tylko na wcisk i jest na zasadzie postojówek z przodu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wsadzona jest tylko na wcisk. :)

Dla potomnych: pchanie od dołu odradzam (można jedynie pokrzywić nóżki, a wtedy to będzie problem), wystarczy odpowiednio cienki śrubokręt i delikatne podważanie samej żarówki, aż wyskoczy ze złącza.

Pozdrawiam

post-55906-0-64777300-1339076040_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...