Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik V8 od BMW


Gość Dbrasko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silniki o których wspominałem kręcą się tak samo jak u nas. Silnik hondy miał skrzynię po prawej stronie, skrzynia focusa jest po lewej.

 

Badger1s jeśli to nie problem zmierz ten m57, ale długość, długość wraz z kołami pasowymi i z visco, Szerokość też by się przydała. Myślę, że to rozwieje większość zapędów, a może się mylę.

M30 nie mieścił się w komorze terrano. U mnie założenia są, że cały osprzęt wraz z klimatyzacją ma działać. Chcąc wrzucić intercooler z przodu muszę u siebie zrobić nowy zderzak bo pod atrapą się nie mieści właśnie przez chłodnicę klimy, czyli jeśli chcę przesunąć do przodu tą od silnika to już nie mam gdzie.

 

Wydaje mi się, że zanim zacznie się planować swapa warto określić czego oczekujemy, jakie parametru nas interesują, bo może się okazać że nie ma po co i wyjdzie jak już było tu wspomniane, sztuka dla sztuki.

 

Tak trochę OT

Na drugiej półkuli w 2.7td dmuchają 2 bary (choć nie ma żadnych wykresów), a w 2.4 z TII w miarę ławo można podwoić moc (przykład s13/s14, przy szukaniu info należy rozróżnić tylko ka24e od ka24de, to inne silniki i głowicy nie da się przełożyć). Tak więc możliwości są też bez zmiany silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m50 wchodzi do poloneza wiec do terrano tez to piwnno sie pomiescic.

wiska nie ma co liczyc.lepiej zalozyc dobrego elektryka

m30 to kawal kloca wiec to wogole nie ma co liczyc ze wejdzie.

do e30 wkladalem doslownie na palec miedzy kolem pasowym a chlodnica.

 

zawsze mozna przerobic pas przedni ale mysle ze przy benzynie seri m50/2/4 nie powinno byc problemu.

 

m57 tez powinno wejsc.

 

komora w terrano jest w miare dluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...