Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siła dokrecania korbowodów w YD25DDTi D22 Nissan Navara 2.5 DI 2004 rok


Gość bartekbrzoz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartekbrzoz

Witam potrzebuje wiadomosci na temat siły dokrecania korbowodow w Nissanie Navara 2004 rok silnik 2.5 DI znany i ceniony hehe moja navarka miala 96 tys i wszyscy juz zapewne wiedza co sie stalo . Urwało korbe na 4 cylindrze robie kapitalke na wzmacnianych panewkach korbowodowych i głownych ale nigdzie niemoge znalesc siły dokrecenia nawet auto-data niepodaje jednoznacznie wartości jesli ktos ma dostep do danych w serwisie lub wczesniej zajmowal sie podobnymi sprawami prosilbym o pomoc to dla mnie bardzo wazne bo tylko to mnie trzyma przed dalszym skladaniem silnika z gory dziekuje i pozdrawiam

 

to jest ten napinacz i slizg

post-36652-1284623416,0839_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam potrzebuje wiadomosci na temat siły dokrecania korbowodow w Nissanie Navara 2004 rok silnik 2.5 DI znany i ceniony hehe moja navarka miala 96 tys i wszyscy juz zapewne wiedza co sie stalo . Urwało korbe na 4 cylindrze robie kapitalke na wzmacnianych panewkach korbowodowych i głownych ale nigdzie niemoge znalesc siły dokrecenia nawet auto-data niepodaje jednoznacznie wartości jesli ktos ma dostep do danych w serwisie lub wczesniej zajmowal sie podobnymi sprawami prosilbym o pomoc to dla mnie bardzo wazne bo tylko to mnie trzyma przed dalszym skladaniem silnika z gory dziekuje i pozdrawiam

 

to jest ten napinacz i slizg

 

Witam,

 

Widzę, że kolege spotkało to samo ( awaria silnika w D22 ). Czy możesz mi podpowiedzieć coś więcej na temat naprawy? Piszesz o zastosowaniu wzmocnionych panewek, skąd je wziąść?

Obawiam się, że po naprawie silnika po jakims czasie problem powróci, jak tego uniknąć?

 

Podaję namiary na siebie

 

pozdrawiam

 

Rafał Liszka

ralis@wp.pl

kom. 693 403940

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...