Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylne stoliki


Gość tata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś się zastanawiał z właścicieli Note czy te stoliczki z tyłu przednich foteli można zamontować w wersjach pozbawionych tego cuda,mam taką gołą wersje i zastanawiam się czy wszystkie fotele maja takie same miejsca montażowe,morze gdzieś dało by się to dokupić ale co dalej??????dokręci się do fotela czy nie???? :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoliki są tematem dość problematycznym także dla Nissana. Po FL nie ma już ich w wersji Accenta, gdzie przed FL były. Ciężko powiedzieć, czy da się je zainstalować. "Macałem" kiedyć pod tapicerką, czy są jakieś mocowania w mojej Accenta. Niestety nic nie "wymacałem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoliki są tematem dość problematycznym także dla Nissana. Po FL nie ma już ich w wersji Accenta, gdzie przed FL były. Ciężko powiedzieć, czy da się je zainstalować. "Macałem" kiedyć pod tapicerką, czy są jakieś mocowania w mojej Accenta. Niestety nic nie "wymacałem"...

Raczej ich samemu nie zamontujesz. Gdyby była taka możliwość, to tak jak pisał Ranger, pewnie byłoby coś, co można wyczuć pod palcami do czego te stoliki należałoby przykręcić. A szkoda, bo z własnego doświadczenia wiem, że to przydatne gdy na tylnej kanapie podróżują dzieci (jako miejsce na butelkę, dla przytulanki, jako podstawka pod netbooka/odtwarzacz dvd lub dla zabawek). Jedyne rozwiązanie to albo wymiana na fotele z przed liftu (co wydaje się być operacją bez sensu) albo zakup takiej nakładki na podłokietnik tylnej kanapy (o ile go masz) co od biedy zastąpiłoby stolik (kiedyś, jeszcze za poprzedniego auta, widziałem coś takiego na Allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Acentę po FL 2009r i posiada stoliki.Kolega dzwonił do serwisu bo jest zainteresowany i panowie powiedzieli,że w poszyciu oparcia jest otwór z gwintem(wystarczy demontaż tapicerki i wyznaczenie otworów)Jak kolega zdemontuję to potwierdzę czy tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Acentę po FL 2009r i posiada stoliki.Kolega dzwonił do serwisu bo jest zainteresowany i panowie powiedzieli,że w poszyciu oparcia jest otwór z gwintem(wystarczy demontaż tapicerki i wyznaczenie otworów)Jak kolega zdemontuję to potwierdzę czy tak jest.

 

W 2009 r. jeszcze były. W 2010 już nie. Ciekawe ile takie stoliki kosztują w ASO. Tu może być być "zapora" nie do przejścia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JackMirror

W 2009 r. jeszcze były. W 2010 już nie. Ciekawe ile takie stoliki kosztują w ASO. Tu może być być "zapora" nie do przejścia ;).

 

A ja bardzo chętnie pozbędę się tych stolików. Ogólne nie są mi potrzebne. Jeżdżę tylko z żoną. Nawet chciałem je odkręcić i wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chętnie pozbędę się tych stolików. Ogólne nie są mi potrzebne. Jeżdżę tylko z żoną. Nawet chciałem je odkręcić i wyrzucić.

 

może więc zamieńcie się z tatą przednimi fotelami :dribble:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chętnie pozbędę się tych stolików. Ogólne nie są mi potrzebne. Jeżdżę tylko z żoną. Nawet chciałem je odkręcić i wyrzucić.

 

Witam

 

to ja już jestem zainteresowany,kiedy odkręcasz i gdzie wyrzucasz serio,polak potrafi jak nie będzie tych otworów to coś sobie wymyśle.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz szanownego kolegi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JackMirror

Witam

 

to ja już jestem zainteresowany,kiedy odkręcasz i gdzie wyrzucasz serio,polak potrafi jak nie będzie tych otworów to coś sobie wymyśle.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz szanownego kolegi :rolleyes:

 

Odpowiedź na priva :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Acentę po FL 2009r i posiada stoliki.Kolega dzwonił do serwisu bo jest zainteresowany i panowie powiedzieli,że w poszyciu oparcia jest otwór z gwintem(wystarczy demontaż tapicerki i wyznaczenie otworów)Jak kolega zdemontuję to potwierdzę czy tak jest.

[/quote

 

witam to znowu ja

rozwiewam wszelkie mity, brak otworów w wersjach bez stolików demontaż tapicery to potwierdza brak tej konstrukcji metalowej do mocowania zawsze jakieś oszczędności dla firmy. 1/2 kg. metalu mniej .I mówi się trudno, kanapka zjedzona na kolankach w trakcie podróży. :lol:

Edytowane przez tata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to znowu ja

rozwiewam wszelkie mity, brak otworów w wersjach bez stolików demontaż tapicery to potwierdza brak tej konstrukcji metalowej do mocowania zawsze jakieś oszczędności dla firmy. 1/2 kg. metalu mniej .I mówi się trudno, kanapka zjedzona na kolankach w trakcie podróży. :lol:

 

A to dziwne, bo ja dziś zrobiłem to samo i u mnie konstrukcja z otworami jest. Może to dlatego, że ja mam Acentę.

 

Odpowiedź na priva :-)

 

W takim razie skoro tata odpada, to ja jestem zainteresowany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne,że accenta ma fotele przystosowane do montażu tego ustrojstwa :whistle:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne,że accenta ma fotele przystosowane do montażu tego ustrojstwa :whistle:

 

Zwłaszcza, że przed liftem i chyba nawet trochę po, w Acencie było to seryjne wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też są, a notek zrobiony w listopadzie 2009, pasażerowie chętnie korzystają szczególnie na wakacyjnych długich trasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pysiorek

Mam Notesika z marca 2010 roku, wersje Acenta. Niestety w niej nie ma seryjnie zamontowanych stolików. Ale zaczełam macać oparcie fotela i wymacałam otworki. W serwisie zaśpiewali mi 700zł za komplet stoliczków. Udało mi się kupić za wiele mniejużywane w idealnym stanie. Tylko teraz mam problem z zamocowaniem. Serwis chce ponad 100zł za montaż. Nie mam gdzie sprawdzić na żywo jak to jest przykręcone. Mam prośbe do osób posiadających to cudo o zrobienie zdjęcia jak jest rozłożony stoliczek i pod spodem,jak to się trzyma na śrubach?

Będę bardzo dżwięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

963938f1d76d46f4med.jpg

Pysiorek ,oto podgląd.Widać 4 szt śrub-wkrętów.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wkręty pod klucz imbusowy? - taki typu rowerowego? czy to torx ? bo słabo widać łby

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź ty podnieś swój stolik i zobacz jakie są...

Przecież masz na wyposażeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pysiorek

JACKO29, strasznie Ci dziękuje. Ze zdjęcia nie wygląda to tak źle, ale nie wiem jak w praktyce mi to wyjdzie. Jutro rano zabieram się do roboty. Będę bawić się w ZOSIE SAMOSIE. Wolę się pomęczyć i mieć 100 zeta w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musisz zaopatrzyć się we wkręty o właściwej długości(lub śruby jeśli te metalowe wzmocnienia foteli są nagwintowane) i odpowiednie klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...