Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Airbag


Gość mikimor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bracie.

I dzisdiaj rano sie okazalo ze poduszka jest wylaczona. z Boku ta stacyjka jest przekrecona na OFF

Bo pewnie ktoś woził dziecko w foteliku z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Proponuję sprawdzić wszelkie kabelki, poruszać docisnąć 

 

Zabawa kluczykiem dziala w moim QQ, wielkie dzieki :) Kontrolka zaczela migac kilka godzin po wizycie z myjni gdzie czyszczono tez wnetrze wiec obawiam sie, ze ktos odkrzaczając szarpnal za kabelki. Podociskalem te pod fotelem kierowcy i pasazera z przodu.

 

Niestety kontrolka zapala sie raz na kilka dni, czy cos jeszcze mozna podociskac co mogloby pomoc? Co moge zrobic by problem nie wracal?

Wydaje mi sie, ze skoro potrafi nie palic sie przez kilka dni to z poduszkami/napinaczami wszystko, ok? Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam ten Sam problem restart kluczykiem dziala w 50% czyli do nastepnego odpalenia co wskazuje ze gdzies jest problem I tu pojawia sie moje pytanie gdzie za wyjatkiem przednich siedzen sajeszcze kostki do sprawdzenia

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszędzie tam, gdzie są poduszki, czyli dwie przednie (kierownica i kokpit przed pasażerem oraz kurtyny pod podsufitką).

Do sprawdzenia również włącznik kluczykowy deaktywacji poduszki pasażera przy przednich prawych drzwiach.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez bhtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przetarta była taśma w kierownicy .  Wymiana w zasadzie tylko w serwisie zamienników nie ma. Można też spróbować z wymianą na używaną ale te na aukcjach  z reguły mają pourywane uchwyty.  Restart kluczykiem też działał do kolejnego uruchomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To już coś...

Obstawiam przewody poduszki pasażera bądź wyłącznika tejże poduszki, o czym pisałem wcześniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek ktoś moze czy jeśli mam wersje bez kamery a chciałbym ja założyć przy okazji sprawdzania kostek przy radiu

to trzeba ciągnąć przewody czy instalacja jest pociagnieta

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprawdziłem - jest na ON.

To spróbuj kilkukrotnie przełączyć włącznik (ON -> OFF -> ON). Dobrze byłoby sprawdzić złącze włącznika. Jeśli nie będzie dobrego styku też będzie wywalał błąd.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez bhtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poduszki pasażera jest oddzielna kontrolka pod radiem razem z kontrolkami zapięcia pasów. Przy on-of świeci ok. Błąd pokazuje kontrolka przy kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To odłącz sobie kostkę z przewodami od tego kluczyka, włącz zapłon i zobacz co się stanie...?

Też będzie błąd poduszki... Wiem, bo też tak miałem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN łapie błąd po zmianie radia. Trzeba uciąć jeden kabel w kostce przy radiu. Identyczna sprawa przerabiana w Pugu206.

Czy ktoś z tu obecnych wie który to kabelek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych wie który to kabelek?

żeby doprecyzować...

 

u koleżanki świeciła jak dyskoteka cała deska po zmianie radia dopóki nie został ogarnięty kabel, a skoro u Ciebie tylko airbag to być może to nie wina radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...