Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POSZERZENIA NODKOLI


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nieeeee....

 

ale 18 wydaje się sensowne. 6 do r20 3d, 6 do t20 5d i 6 do wd21 :)

 

no żeby rynek zawojować trzeba zainwestować :)

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jedynki są na tył są jednoczęściowe, no przynajmniej te, które mam obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli chodzi o to zwojowanie rynku to właśnie terrano nie specjalnie rokuje ... wszystko do niego będzie za drogie w porównani do wartości samego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlew ze złej strony, zderzak zupełnie inny...

 

to już prędzej bym się skusił na te takie "xj/zj" na śruby kręcone czołowo... to widziałem nawet do disko "doszlifowane"

 

no i te jeepowe robione są z tego tworzywa co snorkele... to jest masakrycznie wytrzymałe, w autach z snorkelem zazwyczaj ze snorkeli umiera tylko kominek z twardego tworzywa.

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to o czym wy mówicie to cuda firmy bushwacker. Oryginalne są drogie ale są bardzo trwałe i robią prawie do każdego auta. To co jest na naszym polskim rynku do jeepa to kopia z żywicy około 300-400 zł dużo mniej trwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, widziałem takie z "ABS"u... chińskie...na 1000%

 

skoro są tony podróbek snorków z ABSu to są i podróbki poszerzeń chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zdałao egzamin to musisz miec do czego to doczepić, jak masz rant wywinięty albo już go nie ma to dodatkowa zabawa,

ładniejsze od gumy ? to też guma przeciez a w moim zdaniem i tak wygląda kiepsko.

o takie mi się marzą

9149129_orig.jpg

 

 

One są z Wranglera, tylko tylne, tutaj z przodu i tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

nie zamawiam komplet

hugh_h napisz lub daj link proszę do poszerzeń które masz założone. Ja modernizuje WD21 i zbieram info wraz z nowinkami. Pozdrawiam

Edytowane przez Kalwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć , rozwiązałem problem poszerzen do mojego tyrana z efekt jest następujący 212479900dda7ad7538625d50c79f2ae.jpg879b593c5a76a697920700d704a0f897.jpg7df933e00e74ed5e6f07c71f368f5cdc.jpg8630a41d022f1f68df2f8bfc52f232be.jpgb60038553abcf8b5c8b1911162128b7a.jpgbbd0d76b2687ced4ad0afd573ed4695c.jpg86c9b396c05160b7930eb8b9936a950e.jpg

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren bardzo szybko zweryfikuje te poszerzenia, o ile są one mocne to mocowanie będzie najsłabszym punktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowane są pleksusem, bardzo mocnym klejem dwuskładnikowym epoksydowym , o mocowanie się nie martwię o materiał też nie, robota własna więc pewna.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

A w terenie już były sprawdzane i gałęzie im nie straszne

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jedno odpadło od otarcia o barierkę drugie od błota które się przykleiło (to tylne), a przednie nie chciały współpracować z oponami :D

 

tez takie chcee.

Mam takie do 3 drzwi, jedno jest tylko coś podcięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...