Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wizja p12 do lata


Pilot9314
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancko  to wyglada:) Lecz szczerze powiem ze jeżeli o mnie chodzi to wybrał bym inny kolor bo troche zalatuje VW:) ale to rzecz gustu:) Ogólnie to świetna robota:) Czekam na kolejne zmiany:) Pozdro:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałybyć białe,ale wtedy by zalatywały toyotą i tak zawsze ;p no obawiam się że następne mody to dopiero na wiosnę będą ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie razi Was to w czasie jazdy?

Bo u mojego Ziomka w astrze ma zamontowane niebieskie pod nogi i jak tym autem jechałem to mnie to raziło po oczach.

 

zamykasz drzwi i gaśnie ??!!

 

ja mam na biało co jest dziwne bo diody dają wrażenie lekko różowego gdy nie jest kompletnie ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ..

 

jak dla mnie podświetlenie dywaników  musi gasnąć (podpinamy się pod oświetlenie wnętrza)

 

konsola podświetlana normalnie z pozycyjnych

 

zawsze można podłączyć potencjometr 2..5 Kohma w układ i mamy płynną regulacje siły świecenia zrobiłem tak z zegarem doładowania ,,u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałybyć białe,ale wtedy by zalatywały toyotą i tak zawsze ;p no obawiam się że następne mody to dopiero na wiosnę będą ;/

No co prawda to prawda;) , ja to teraz sie biore za moje car audio w p12, czekam wlasnie na radyjko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykasz drzwi i gaśnie ??!!

 

ja mam na biało co jest dziwne bo diody dają wrażenie lekko różowego gdy nie jest kompletnie ciemno

Panowie a nie razi Was to w czasie jazdy?

 

Świeci u mnie na niebiesko ale nie podczas jazdy.

Podłączone jest do lampki w podsufitówce. Zapalają się jak otwieram drzwi z pilota, jak wogóle otwieram drzwi, gasną gdy zamykam z pilota i gasną gdy uruchamiam silnik.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również gasną po zamknięciu drzwi ;) kumpel ma w vectrze zrobione na niebiesko podłogę i świeci cały czas ale jakoś z tym jeździłem i mnie nie raziło ;) a zegary to normalnie się reguluje intensywność przyciskiem na tablicy i jest nie razi nic ;)

Radio miałem teraz montować z funkcją BT do p12 ale dałem sobie spokój ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również gasną po zamknięciu drzwi ;) kumpel ma w vectrze zrobione na niebiesko podłogę i świeci cały czas ale jakoś z tym jeździłem i mnie nie raziło ;) a zegary to normalnie się reguluje intensywność przyciskiem na tablicy i jest nie razi nic ;)

 

Radio miałem teraz montować z funkcją BT do p12 ale dałem sobie spokój ;]

 

 

No mi właśnie przyszło radyjko:) Właśnie takiego szukałem z Bluetooth i wyjściami na subufer i wzmaka bo mam zamiar tez coś do bagażnika wsadzić:) To moje plany na najbliższy czas :thumbsup:  tylko najpierw OC bo mi się w grudniu kończy także jest na co kase szykować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z bólem zawiadamiam,że nie kupiłem i nic już z Nią nie zrobię bo się sprzedała ;) zresztą jest do sprzedania na nowo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden pech ;] Po prostu poszła w rozliczeniu za inne auto i teraz jest do sprzedania ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jakie sa żarówki lub diody w podświetleniu przycisku opuszczania szyb i zamykania drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żarówki tylko diody poszło Ci na priv odpowiedź ;) ale jakby ktoś tu znowu trafił to mówię że są tam diody LED 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siema 

panowie nie wiecie gdzie można dostać takie lampy jak są na tym zdjęciu?

chodzi mi o lampy na tylnej klapie obok rejestracji...

nie wiem w jakim temacie się zahaczyć żeby o to zapytać

post-89431-0-72494000-1428237719_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

panowie nie wiecie gdzie można dostać takie lampy jak są na tym zdjęciu?

chodzi mi o lampy na tylnej klapie obok rejestracji...

nie wiem w jakim temacie się zahaczyć żeby o to zapytać

Siema. Ogólnie ciężko jest cos znaleźć do p12 gdyż nie ma jakiegoś szału na zmienianie bądź tuningowanie tego auta. Trzeba szukac na różnych stronach aukcyjnych. Jak cos znajdziesz to możesz się bardzo cieszyć z tego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha spoko, może z czasem znajdę, chociaż w przyszłym miesiącu wybieram się na przyciemnienie szyb, tak więc auto i tak trochę zyska na wyglądzie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...