Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana sterownika klimatyzacji automatycznej Nissa Note


Gość Glorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i piszę z zapytaniem czy ktoś może już się spotkał z uszkodzonym sterownikiem klimatyzacji. Dokładnie rzecz ujmując serwis nissana zdiagnozował mi jego usterkę, a że nowa część kosztuje ponad 1800 zł, to szukam jej gdzie się da, a dokładnie też nie wiem, czego dokładnie szukać. Serwis podał mi numery części, tj. 27500-9U101, 27500-9U10B lub 27500-9U10B, a angielska nazwa to contro ller assy air conditiner. I tu pojawia się mój problem (pomijając to, że części nigdzie nie znalazłem i mało, kto wie w sklepach z częściami, o co chodzi), otóż nie wiem dokładnie czy sterownik klimatyzacji automatycznej to jest cały panel sterowania klimatyzacja razem z wyświetlaczem, przyciskami, itp. - czy jest to część, która można od niego zdemontować lub jest ona niezależna od konsoli sterującej. Niestety na rysunkach technicznych nie widać, aby część ta składała się z podzespołów i na pierwszy rzut oka wygląda to na całość, co niestety mnie martwi tym, że mam rzadki kolor panelu sterującego (beżowo-szary). Jeżeli ktoś coś wie o tej części to proszę o pomoc, jeżeli też coś niejasno napisałem to również proszę o kontakt to postaram się to sprecyzować. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...