Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pokrowce na fotele.


Dżem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam coś przyzwoitego. Może ma ktoś sprawdzony sklep, producenta który szyje coś co da się nałozyć na fotele i nie będzie z pod dupska uciekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ełku (warmińsko - mazurskie) jest firma zajmujaca sie tapicerką samochodową oraz produkcją pokrowców. to namiary:

 

EM-ŻET

malgorzata608@op.pl

087 610 18 31

0603 90 62 86

 

i drugi, który tez znam w Olsztynie:

Wojciechowski Robert Tapicerstwo Samochodowe

 

089 533 25 39

 

nie ma ja chyba stron www ale moga wysłac propozycje na email.a moze i wystawiaja na allegro.trzeba dzwonic i pytac

 

to co widziałem w ełku podobało mi sie. maja nawet welurowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bywa od czasu do czasu i się fotele umazały. Ale błoto się wykrusza. Najgorzej wychodzą tłuste plamy po cipsach i innych przekąskach. No ale tego nie zakażę bo jakoś rodzinę trzeba zwabiać do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz w życiu widziałem fajny patent u kolesia który sobie przyjechał w błoto dyskoteką w welurach :)

 

patent składał się z dużych czarnych worków na śmieci i taśmy klejącej szerokiej, brązowej i gwarantował 100 zabezpieczenie foteli przed brudem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre:-). No i prac nie musowo tylko wymiana na nowe.

Coś muszę wykombinować na te fotele. Skóra z używki za tysiaka lub dwa mi nie podchodzi cenowo i funkcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra jest dobra bo by mi się siano, słoma i futro nie przyczepiały :P

na alle..costam się ogłasza firma że na miarę szyją - na zdjęciach wyglądały smacznie

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda fragment pokrowca szytego na miarę jak bardzo chcesz to mogę zrobic ci pełną dokumentację. Nikt po za mną nie wie, że to są pokrowce

 

oryginał

http://allegro.pl/nissan-primera-p12-2-2-dci-fotel-fotele-kanapa-i2893608493.html

post-53801-0-52304700-1358337896_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 + opcja tylna kieszeń 50 + opcja fastryga czy jakieś tam przeszycie 50

Taką fastrygę zrobiłem żonie w aucie wygląda fajnie jak sie odmrożą drzwi to cykne fotkę jej wnetrza.

wiem, że facet szyje też dla wodociągów pokrowce ze sztucznej skóry . Robi to im od kilku lat bo mówi, że zaczynał od roburów a jak byłem tam 2 lata temu to nadal im szył tylko juz do mercedesów.

Niestety dla ciebie to kiepska lokalizacja Bródno Warszawa.

Kupowałem fajne pokrowce w markecie kupowałem drogie pokrowce u Kegel Błażusiak. Wszytskie sie odbarwiały przecierały lub rwały. Te mam 7 lat bez żadnych oznak użycia - mimo dzieci.

 

 

Tak to mniej lub bardziej wygląda w zależności od widzimisię

Dowolny kolor boku - tu ja mam taki sam szary

Dowolna lamela - ja mam czarną u zony czerwona ale z perspektywy czasu wziąłbym jasna szara lamele środek byłby jaśniejszy

Dowolny kolor środka - czerwony czarny i miliony innych rożnych wzorów również oryginalne wzory tapicerek wewnętrznych różnych marek

Jakieś tam fastrygi - ja mam bez tylko przeszycie trzymające gąbkę, u żony wzorek rozety ale też ma logo marki

Zagłówki tez w dowolnym wzorze

Wszystko robinie na miarę do konkretnego modelu a nie uniwersal co widać na czarnym fotelu wypustki do podparcia podudowego jak w oryginale

post-53801-0-97550300-1358518954_thumb.jpg

post-53801-0-28405500-1358518963_thumb.jpg

post-53801-0-77011100-1358518974_thumb.jpg

post-53801-0-58075700-1358518982_thumb.jpg

Edytowane przez jwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ładnie to wygląda,

ja bym nie narzekał ze to warszawa :)

400 za przód i tył ? czy tylko przody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet tylna dzielona kanapa plus podłokietnik plus 5 zagłówków.

A tylne oparcie jest sprytne bo jest na suwak. i jak muszę położyć jedno oparcie to je rozpinam i nie muszę się potem martwic z układaniem pokrowca , że się skręci lub zwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Też byłbym zainteresowany takimi pokrowcami, mam jedną paskudną dziurę przetartą od kierowcy raczej nie do zszycia, ktoś ma może jakieś sprawdzone miejsce, skąd pokrowce pasują do naszych terranów?

Edytowane przez dario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...