Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Dziury w bagażniku, prośba o opinię


dziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam problem z korozją w bagażniku. Po obu bokach korozja jest taka spora, że porobiły się pęknięcia i dziury na wylot. Całość uwidzoczniła sie dopiero po odgięciu tapicerki.

Mam do Was prośbę o opinię w paru kwestiach:

- przede wszystkim czy taki stan nie zagraża mojemu bezpieczeństwu

- jak rozumiem wstawienie nadkoli nic nie da bo rdza jest powyżej?

- jaki byłby przybliżony koszt naprawy tego u blacharza?

- jak się domyślam jedynym sposobem jest wycięcie skorodowanych elementów i wspawanie nowej blachy?

 

Samochód ma sporo lat jednak chciałbym nim jeszcze trochę pojeździć.

 

pozdrawiam

 

o8wh.jpg

 

82zm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie pasow jest w stanie krytycznym, wiec jesli chodzi o bezpieczenstwo, to jest ono zagrozone. Trzeba wymienic elementy blachy i porzadnie zakonserwowac. Co do kosztow -ciezko okreslic, kazdy blacharz ma swoj cennik. Po naprawie warto zainwestowac w nadkola.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w to nadkole nie wchodzi czasem tylny amortyzator? Nie wpadnie wszystko zaraz do środka?

Amortyzator wchodzi bardziej w bok. Może zresztą ktoś z Was to zweryfikuje? Na blacharza muszę trochę poczekać a samochód jest potrzebny. Oczywiście nikogo z tyłu nie wożę ze względu na mocowanie pasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz dać jeszcze jedną fotkę która by pokazała większą część tego nadkola-boczku, a nie tylko miejsce mocowanie pasa?

Nie znam Twojego modelu -- uzupełnij profil.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...