Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki w T31


Erdol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

orientujecie się, jaka jest właściwa długość wycieraczek w T31? W aucie mam założone na przód 600 mm i 400 mm a na tył 350 mm, jednak różne strony podają różne długości, np. lewy przód do 610mm, prawy przód maks. do 380 mm a tył maks. nawet do 450 mm (czyli 100 mm więcej niż mam teraz).

Zależy mi na maksymalnej dopuszczalnej długości sprawdzonej w praktyce. W instrukcji brak śladu na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

orientujecie się, jaka jest właściwa długość wycieraczek w T31? W aucie mam założone na przód 600 mm i 400 mm a na tył 350 mm, jednak różne strony podają różne długości, np. lewy przód do 610mm, prawy przód maks. do 380 mm a tył maks. nawet do 450 mm (czyli 100 mm więcej niż mam teraz).

Zależy mi na maksymalnej dopuszczalnej długości sprawdzonej w praktyce. W instrukcji brak śladu na ten temat.

 

Wycieraczki przód:

Kierowca: 600mm , 24”, UM 108(A)

Pasażer: 410mm, 16” UM22(A)

 

Poczytaj tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/74157-wycieraczki-na-przednia-szybe-t-31-po-2007/

 

Tylko dla przykładu:

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-nissan-x-trail-xtrail-i3801464908.html

 

Pozdrawiam

Vratko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PltnikVratko dobrze radzi. Przy tylnej wycieraczce, ze względu na to, że jest "zabudowana" w plastiku żeby tworzyć jedną całość z ramieniem, warto zwrócić uwagę, czy pasuje mocowanie. Kupiłem kiedyś "na czuja" Valeo i niestety nie można było jej zamontować.Wymiar tylnej to 35,5 - 36,5. Dłuższe są niepotrzebne, szyba nie jest przezroczysta na całej powierzchni, ograniczeniem jest czarna naklejka wokół. Dłuższa wycieraczka to niepotrzebne większe opory dla silniczka.

 

Pozdrawiam Kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale było 600mm,400mm i tył specjalna (np.EX 351TRICO)350mm i tak występuje w większości zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...